14-metė Ellie Yeater gyvena Williamstown mieste, JAV. Ji nepraleido vasaros atostogų prie televizoriaus ir negaišo laiko ant sofos. Vietoj to pinigus, kuriuos gavo kaip gimtadienio dovaną, ji panaudojo 1974 metų senumo nameliui nusipirkti. Prieš pradėdama projektą, ji daug domėjosi ir skaitė, ir rado daug įkvėpimo, kol galų gale karavaną pavertė moderniais savo svajonių namais.

REKLAMA

Pamatę galutinį rezultatą, būsite sužavėti.

REKLAMA

Ši vasara 14-metei Ellie Yeater buvo ypatinga. Ji buvo tokia ypatinga todėl, kad ji nusprendė visiškai atnaujinti namelį – karavaną, kurį nusipirko už savo gimtadienio pinigus – ir jį pavertė savo jaukiais namais.

REKLAMA

Jos tėvas ir brolis anksčiau yra įgyvendinę keletą renovacijos projektų. Taigi, jie buvo šalia, kad padėtų ir patartų Ellie.

REKLAMA

Nuvalę grindis ir pašalinę visą purvą, jie apžiūrėjo grindis, ar jos nėra pažeistos, ar jas nereikėtų sutvarkyti. Kai viskas buvo paruošta, atėjo laikas pradėti dažyti.

REKLAMA

Pirmas dalykas, kurį Ellie norėjo pakeisti namelyje, buvo jo spalva. Ji norėjo savo stiliaus, todėl nusprendė jį dažyti ryškia, gražia spalva, vadinama „mistinis vandenynas“.

REKLAMA

Vėliau ji dažė šviesiai rausva spalva, kuri derėjo prie kitos spalvos.

REKLAMA

Ji įrengė visiškai naujas grindis! Senosios, 70-ųjų mada įkvėptos grindys, buvo pakeistos naujomis grindimis su gražiu raštu.

REKLAMA

Dažė, valė ir atnaujino! Tada Ellie atsinešė savo asmeninius daiktus, kad karavanas taptų jaukesnis.

Močiutė siuvo užuolaidas, rankšluosčius ir pagalvių užvalkalus.

REKLAMA

Dabar Ellie karavaną pavertė savo mėgstama vieta – ir beveik neįmanoma jo atpažinti, pažvelgus į nuotraukas prieš ir po.

REKLAMA

Darbo metu Ellie gavo patarimų ir gerų idėjų iš artimųjų, kurie norėjo padėti įgyvendinti vasaros atostogų projektą. Dabar, žinoma, jie yra laukiami svečiai jos namelyje.

REKLAMA

Kokia šauni ir įkvepianti ši 14-metė! Tikrai įspūdingas jos projektas!

REKLAMA

Ar ne įspūdinga matyti, kaip 14-metė įvykdė tokį projektą? Nesivaržykite ir pasidalinkite šia puikia istorija su draugais.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].