Jūsų asmeninio gyvenimo sėkmei įtakos turi daugybė įvairių dalykų. Namų interjeras – taip pat nėra išimtis, todėl naudinga žinoti, kaip įrengti miegamąjį pagal Feng Shui ir pritraukti meilę, laimę ir sėkmę.

REKLAMA

1 veiksmas: tinkamos lovos vietos pasirinkimas

REKLAMA

Lova neturėtų būti priešais duris. Idealu, jei lova bus pastatoma įstrižai durų atžvilgiu. Jei nesate užtikrinti, ar lova yra tinkamoje padėtyje, tiesiog atsigulkite ant lovos ir įsitikinkite, kad durys nėra vienoje linijoje su lova.

2 veiksmas: tinkamas lovos galvūgalis

REKLAMA

Tinkamo lovos galvūgalio pasirinkimas gali turėti įtakos jūsų ir partnerio ryšio tvirtumui. Lovos galvūgalis neturėtų būti su skylutėmis: geriausia rinktis vienalytę medžiagą (tai gali būti mediena ar minkšta tekstilė).

3 veiksmas: išneškite televizorių

REKLAMA

Miegamajame neturėtų likti televizoriaus. Jei mėgstate prieš miegą žiūrėti filmus ar mėgstamas televizijos laidas, galite uždengti televizorių užuolaida: svarbiausia yra tai, kad nenaudojamas įrenginys nebūtų matomas. Televizoriaus ekranas neigiamai veikia miego kokybę ir slopina seksualinę energiją.

REKLAMA

4 veiksmas: įprastus kambarinius augalus pakeiskite sukulentais

Fikusus, anturius ir palmes geriausia perkelti į kitą namų vietą, tačiau miegamajame tikrai galima (ir net naudinga) laikyti sukulentinius augalus. Sukulentiniai augalai padeda harmonizuoti miegamojo erdvę.

REKLAMA

5 žingsnis: rinkitės tik ekologišką patalynę

Pagal Feng Shui, būtina rinktis tik ekologišką patalynę. Jei patalynė buvo gaminama patiriant kančias ir išnaudojimą, tai gali pakenkti miego kokybei.

REKLAMA

Tinkamiausiomis yra laikomos šios medžiagos:

  • Medvilnė
  • Bambuko pluoštas
  • Natūralus šilkas
  • Jūros dumblių pluoštas
  • Dilgėlių pluoštas
  • Kanapių pluoštas
  • Eukaliptų pluoštas
  • Linas
  • Sojų pluoštas

Taip pat labai svarbi ir patalynės spalva. Jei norite sutikti savo sielos draugą, rinkitės rožinę patalynę, jei norite pakurstyti aistrą, puikiu pasirinkimu bus raudona patalynė. Jei pirmenybę teikiate baltai patalynei, ją galite „pagyvinti“ margintais pagalvių užvalkalais ar ryškiu pledu.

REKLAMA

6 žingsnis: siekite harmonijos

REKLAMA

Miegamajame neturėtų būti aštrių, atsikišusių kampų, asimetrijos, šiukšlių ir netvarkos. Naktinis stalelis turėtų būti ne didesnis už lovos plotį ir kad nebūtų aukštesnis už lovą (idealu, jei lova ir naktinis staliukas yra tokio paties aukščio).  Šalia lovos neturėtų būti jokių pašalinių daiktų. Taip pat miegamajame nepatartina kabinti nuotraukų ar paveikslų.

7 veiksmas: tinkamas apšvietimas

REKLAMA

Miegamojo apšvietimui vertėtų skirti ypatingą dėmesį, nes šviesa įneša į žmogaus gyvenimą aiškumo ir spindesio.

Geriausia rinktis šiltą gelsvą 2700 K apšvietimą, nes tai miegamojo erdvei suteiks dar daugiau jaukumo. Miegamajame taip pat galite deginti mėgstamo aromato žvakes, kurios padės išsklaidyti neigiamą energiją ir sukurs romantišką nuotaiką.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.