Lauko durų plotas yra vienas svarbiausių kuriant darnią atmosferą namuose. Dėl šios priežasties jūsų grindų kilimėlis gali būti galingas sėkmės magnetas, jei pasirinksite jį pagal Feng Shui taisykles.

REKLAMA

Tiems, kurie domisi Feng Shui, egzistuoja galybė patarimų, kaip savo namus paversti laimės oaze. Šį kartą siūlome į Feng shui pažvelgti giliau, bandysime atsakyti į klausimą, koks kilimėlis prie lauko durų bus geriausias laimės magnetas.

REKLAMA

Kilimėlio forma

Feng shui kilimėlio forma priklauso nuo to, į kurią pusę nukreiptos jūsų lauko durys. Norėdami nustatyti lauko durų energijos srauto kryptį, atsistokite į duris nugara ir naudokite kompasą.

REKLAMA

Jei durys nukreiptos į šiaurę, kilimėlio forma turi būti apvali. Jei jos nukreiptos į pietus, geriau teikti pirmenybę stačiakampiui arba kvadratiniam kilimėliui. Žinoma, šiaurė reiškia ir šiaurės vakarus, ir šiaurės rytus. Tą patį galima pasakyti ir apie pietinę kryptį.

Durų kilimėlio spalva

REKLAMA

Pasak Feng Shui, spalva vaidina labai svarbų vaidmenį. Jei jūsų prieškambaryje yra labai geras apšvietimas, galite pakloti juodą kilimėlį. Jei ten nuolat tamsu, geriau teikti pirmenybę šviesesnei spalvai.

Juodi ir pilki kilimėliai yra neutralus ir universalus pasirinkimas. Jie į gyvenimą atneša visko po truputi.

REKLAMA

Žalia spalva padės jums ir jūsų šeimai jaustis geriau fiziškai. Todėl rečiau sirgsite ir mažiau pavargsite.

Smėlio spalvos kilimėlis sustiprins jūsų vidinę jėgą, apsaugos jus nuo piktos akies ir nuo blogio.

REKLAMA

Raudonos spalvos kilimas yra vienas geriausių variantų. Jei tai tinka jūsų stiliui, galite teikti pirmenybę šiam atspalviui. Tai nebūtinai turi būti ryškiai raudonas, prisotintas atspalvis. Galima rinktis bordo spalvos kilimėlį. Tokiu atveju jūsų namuose bus daugiau kūrybinės Qi energijos, motyvacijos ir geros nuotaikos. Be to, raudona spalva veikia kaip talismanas, saugantis nuo negandų.

REKLAMA

Mėlynas kilimas yra puikus pasirinkimas tiems, kurių darbas reikalauja aukšto intelekto. Tai ypač geras pasirinkimas dirbantiems namuose.

Naudingi patarimai

REKLAMA

Stenkitės, kad kilimas nebūtų baisios būklės. Suprantama, kad jis visada bus purvinas, nes ant jo vaikšto su batais. Tačiau, jei jis atrodo labai prastai, turėtumėte arba nunešti į valyklą, arba išskalbti namuose. Jei yra mechaninių pažeidimų, kilimėlis turi būti pakeistas. Daugelis neįvertina šio atributo svarbos, bet veltui. Jei jis yra geros būklės, namuose viešpataus gerumas ir sėkmė, nes Qi energijos srautai visada bus aktyvūs.

Daugelis žmonių klausia, iš ko turėtų būti pagamintas kilimas. Konkrečių rekomendacijų šiuo klausimu nėra. Galite pasirinkti bet kokią jums patinkančią medžiagą.

REKLAMA

Taip pat, jei norite, galite pabandyti patys pasidaryti kilimėlį. Tokiu atveju jo naudingumas bus daug didesnis.

Nepalikite kažkieno kilimėlio prie durų. Jei persikraustėte į naują butą ar namą, būtinai pasitieskite savo kilimėlį, kurį pasiimsite iš senosios gyvenamosios vietos.

REKLAMA

Kalbant apie raštus ir užrašus ant kilimėlio, jie neturėtų turėti neigiamo atspalvio. Geriausias pasirinkimas yra Yin-Yang simbolio atvaizdas arba malonus užrašas, pvz., „Sveiki atvykę“ arba „Sweet home“ (mieli namai).

REKLAMA

Galite padėti monetą po kilimėliu, kad pritrauktumėte daugiau finansinės sėkmės į namus. Liaudies prietarai byloja, kad jei ant kilimėlio užbersite šiek tiek druskos, tai išgelbės jus ir namus nuo bet kokių rūpesčių.

Taip pat, jei susidomėjote Feng Shui, patariame pasidomėti, kaip pagal Feng Shui išsirinkti tinkamus indus, užuolaidas ar baldus. Stenkitės vadovautis paprastais Rytų filosofijos patarimais, kad sukurtumėte gerą atmosferą savo namuose.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].