Turbūt prasmingiausi ir įsimintiniausi dalykai mūsų gyvenime nutinka atsitiktinai ir visiškai netikėtai. Tą galėtų patvirtinti ir šios dienos herojė, kuri yra aistringa šunų mylėtoja. Kas galėjo pagalvoti, kad ji nuspręs priglausti katę?

REKLAMA

Moteris visą savo gyvenimą augino šunis. Pagaliau atėjo laikas, kai ji galėjo sau leisti priglausti šunį. Vienos gyvūnų prieglaudos svetainėje jai į akį krito vienas globotinis, todėl ji susitarė dėl laiko, kada galėtų jį aplankyti. Kai moteris atvyko į prieglaudą, jos buvo paprašyta atsisėsti ir šiek tiek palaukti. Būtent tada ir nutiko kai kas netikėto.

REKLAMA

Moteris sėdėjo apsupta narvų su gyvūnais. Katės buvo viename aptvare, o šunys – kitame. Laukdama, kol prie jos prieis prieglaudos darbuotojas, ji pastebėjo vieną kačiuką. Jis pažvelgė į ją, ir atrodė niekuo nesiskiriantis nuo dešimčių kitų pūkuotų keturkojų. Bet tada jis išleido riksmą…

Moteris priėjo prie jo narvo, tikėdamasi jį nuraminti. Jis pažvelgė jai į akis ir pabandė prasiskverbti pro tarpus tarp narvo grotų. Jis taip pat bandė ją pasiekti letena. Moteris negalėjo jam atsispirti, todėl ištiesė jam ranką. Mažylis nutilo ir nurimo. Tą akimirką moteris suprato, kad jo prieglaudoje tikrai nepaliks.

REKLAMA

Tą dieną ji į namus grįžo su dviem augintiniais – vokiečių aviganiu ir kačiuku. Abu keturkojai labai greitai susidraugavo ir tapo puikiais bičiuliais!

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].