Dar daugeliui iš mūsų nė negimus, 1925 m., Sietlo širdyje buvo pastatytas nedidelis, siauras namelis.

REKLAMA

Praėjo daug laiko, kol individualių namų statyba tapo populiari. Už „Sietlo Spite House“ namo slypi dvi skirtingos istorijos. Viena yra ta, kad kaimynas grasino žemės savininkui, nusipirkusiam mažą žemės juostą,  o savininkas į tai atsakė  pastatydamas toje vietoje mažą namą.

Tačiau pati populiariausia istorija yra apie porą, kuri išsiskyrė prieš kelis dešimtmečius. Pasak „Oregon Live“, pora kartu turėjo namą, tačiau dėl įvykusių skyrybų vyras viską pasiėmė sau. Nedidelę sodo dalį jis atidavė žmonai, tačiau kartu pasakė, kad žemė jam nereikalinga.

REKLAMA

Moteris pažvelgė į šį nedidelį žemės plotelį ir nusprendė – jame pasistatys sau namą! Ir jis nuo tada ten ir stovi. Rezultatas buvo mini namas su dviem gražiais miegamaisiais ir dviem mažais vonios kambariais. Siauriausia vieta tik 1 metro pločio.

Clay Wallace, dabartinė namo savininkė, nusipirko „Sietlo Spite House“, žinodama apie įspūdingą istoriją, tačiau, nepaisant daugybės atliktų remonto darbų, stengėsi išlaikyti namo žavesį ir istoriją.

REKLAMA

Nesivaržykite ir apžiūrėkite žemiau esantį „Sietlo Spite House“, ir nedvejodami pasidalinkite šia fantastiška vieta su draugais „Facebook“ tinkle!

Argi ne gražu? Mielai sutikčiau čia įsikelti gyventi!

REKLAMA

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].