„Nest Caravan“ kūrėjai turėjo viziją, kuri netrukus išsipildė: jie norėjo pagaminti mažą namelį su dideliu potencialu, todėl gavo finansinę pagalbą gamybai pradėti. Kuo šis mažas karavanas toks ypatingas? Dėl medžiagų, iš kurių jis pagamintas, ir dėl mažo dydžio!

REKLAMA

„Nest Caravan“ dizaineriai stengėsi sukurti namelį ant ratų, kuris leistų mėgautis nuotykiais gamtoje.

REKLAMA

Jis bus pagamintas supaprastintos formos ir iš ypač lengvų medžiagų, tokių kaip stiklo pluoštas, todėl jį lengva transportuoti net labai mažiems automobiliams.

REKLAMA

Jo bendras svoris yra 75% mažesnis nei kitų namelių.

REKLAMA

Galų gale, jis yra mažas, tačiau turi viską, ko reikia, ir kiekvienas centimetras skirtas elegancijai suteikti – net ir tualetas!

REKLAMA

Dizainas skirtas pritraukti jaunąją tyrinėjimų ištroškusią kartą, kurie gali gaminti maistą mažame namelyje ir mėgautis labai dideliu čiužiniu!

REKLAMA

Žiūrėkite žemiau esančiame vaizdo įraše esantį neįtikėtiną mažą namelį ant ratų, ir pasidalinkite šiuo straipsniu su savo draugais!

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].