Daugelis žmonių mėgsta papuošti savo namus ryškiomis spalvomis, kurios atgaivina buitį. Be to, yra viena nauja tendencija, kuri šiais laikais ima vis labiau populiarėti. Tai yra dvi labai geros priežastys, kodėl ši idėja turėtų būti įdomi, nes taip padailinti baldai yra nepaprastai stilingi! Geriausia yra tai, kad jie tampa iš ties unikalūs. Jie purškiami per nėrinius, kurie suteikia jiems ekstravagantišką išvaizdą. Be to, taip galite panaudoti senas ir nebenaudojamas užuolaidas.

Ko jums prireiks:

  • Senų užuolaidų
  • Jums patinkančios spalvos purškiamų dažų skardinės

Principas yra paprastas: uždėkite užuolaidą ant dekoruojamo paviršiaus, tada purkškite norima spalva. Praėjus maždaug 5 minutėms, viskas turėtų būti visiškai išdžiūvę ir tada galite nuimti užuolaidą.

Puikiai tiks naudoti kontrastingas spalvas. Galite pasirinkti aukso spalvą, nes ji taip gražiai dera kartu su mėlyna spalva ir atrodo tiesiog elegantiškai.

Taip gali būti derinamos įvairių atspalvių spalvos. Galiausiai gali pavykti padaryti taip, kaip su šia stilinga komoda, kuri dabar atrodo stilinga ir moderni.

Nuo senų baldų – iki naujai ir prabangiai atrodančių!

Ši idėja taip pat tinka dekoruoti kėdėms ir atnaujinti valgomojo baldus savo unikaliu dizainu!

Tai tikras menas! Ir tai taip lengva padaryti!

Tai taip paprasta, o baldai tampa tokie gražūs! Taigi, užuot pirkę naują kėdę, kurios spalvos jums tiksliai reikia, galite ją pasigaminti patys! Arba komodą, arba stalą. Ši idėja sutaupys daug pinigų, be to, leis pasinaudoti daiktais, kuriuos paprastai išmestumėte. Viskas tik purškiamų dažų ir senų močiutės užuolaidų pagalba!

Nesivaržykite pasidalinti šia įdomia idėja su draugais „Facebook“ tinkle!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].