Sveiki, namų tvarkos entuziastai! Šiandien pasinerkime į grindų priežiūros meną, nes niekas taip apie namų tvarką ir švarą nepasako taip, kaip nepriekaištingos ir gerai prižiūrimos grindys. Nesvarbu, ar jūsų erdvę puošia parketas, plytelės ar vilnonis kilimas, turime keletą patarimų, kaip išlaikyti jūsų grindis nepriekaištingas.

REKLAMA

 

Kasdienis dulkių šokis

REKLAMA

Visų pirma verta atsiminti, kad švarios grindys yra laimingos grindys. Nustatykite kasdienę dulkių valymo tvarką, kad apsaugotumėte savo grindis nuo nešvarumų, šiukšlių ir tų įkyrių trupinių, kurie atrodo atsirado iš niekur. Investuokite į geros kokybės šluotą arba dulkių siurblį, kuris tinka jūsų grindų tipui. Reguliarus šlavimas ar siurbimas ne tik išsaugo jūsų grindų higieną, bet ir apsaugo jas nuo įbrėžimų bei pažeidimų.

 

REKLAMA

Kiliminė romantika

Jei namuose turite keletą intensyvaus judėjimo zonų arba tam tikrų vietų, kuriose skysčiai linkę išsilieti ir gali atsirasti dėmės, apsvarstykite galimybę ten pridėti kilimėlių ar patiesti kiliminių takų. Jie ne tik suteikia jūsų erdvei individualumo, bet ir veikia kaip apsauginis jūsų grindų sluoksnis. Būtinai reguliariai juos iškratykite, išsiurbkite po jais ir nedelsdami išvalykite visas dėmes, kai tik jos atsiranda, taip grindys visad atrodys nepriekaištingai.

REKLAMA

 

Tinkamos grindjuostė grindų vientisumui 

REKLAMA

Dabar atkreipkime dėmesį į grindjuostes – tai dažnai nepastebimi, tačiau labai svarbūs jūsų interjero elementai. Grindjuostės ne tik papildo jūsų dekorą, bet ir tarnauja kaip apsauginis barjeras tarp sienų ir grindų. Kad išlaikytumėte puikią jų formą, reguliariai nuvalykite dulkes drėgna šluoste arba nusiurbkite tinkamu antgaliu. Jei pastebėsite įbrėžimų ar kitokių žymių, greitas pataisymas atitinkamais dažais gali padaryti stebuklus ir grindys su grindjuostėmis vėl atrodys puikiai.

 

REKLAMA

Baldų padeliai: parodykite savo grindims meilę

Jūsų baldai gali būti ir geriausias jūsų grindų draugas, ir pikčiausias priešas tuo pat metu. Kad išvengtumėte įbrėžimų ir pažeidimų, atsirandančių dėl kėdžių ir stalų judėjimo, investuokite į geros kokybės baldų padelius iš veltinio. Šios mažos patogios apsaugos būna įvairių formų ir dydžių ir gali būti lengvai pritvirtinamos prie jūsų baldų kojelių. Jie ne tik apsaugo jūsų grindis, bet ir palengvina judėjimą kai reikia perstumdyti baldus.

REKLAMA

 

Saugokitės aukštakulnių ir letenų

REKLAMA

Tam, kad sumažintumėte įbrėžimų ir pažeidimų riziką, namai tegul būna zona be batų. Aukšti kulniukai gali būti kalti dėl daugelio grindų dangos pažeidimų. Maža to, reguliariai kirpkite savo augintinio nagus, kad jie netyčia nesubraižytų grindų. Maža prevencija padės išlaikyti jūsų grindų grožį, o taip pat apsaugos gyvūnų pėdučių sveikatą.

Apibendrinant galima pasakyti, kad gerai prižiūrimos grindys yra nuostabių namų pagrindas. Vadovaukitės šiais patarimais ir stebėkite, kaip jūsų erdvėje spindi tvarka ir elegancija. Sėkmingos grindų priežiūros, kolegos namų entuziastai! 

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.