Compensa koncertų salė Vilniuje turi per du tūkstančius sėdimų vietų, ir stovimų – tris tūkstančius. Joje esanti techninė įranga yra pritaikyta ir televiziniams projektams, įvairioms transliacijoms ir filmavimams vykdyti. Jos salės bendras plotas siekia 1100 kvadratinių metrų. Todėl joje sėkmingai galima įgyvendinti tiek mažus, tiek grandiozinio lygio renginius.

REKLAMA

Kokias dvi grandiozines šventes žiūrovams, metams baigiantis, siūlo Compensa koncertų salė?

Koncertų salės compensa renginiai patraukia savo įspūdingumu ir turiningumu. Metams baigiantis žiūrovams ši salė siūlo porą itin įsimintinų renginių. Vienas iš jų – ypatinga muzikos šventė su Mantu Jankavičiumi.

REKLAMA

Kitas smagus vakarėlis pakvies atsisveikinti su praeinančiais metais. Jame du žinomi atlikėjai bei aktoriai – Lina Rastokaitė ir Jokūbas Bareikis žiūrovams padės nukeliauti trisdešimčia metų atgal – į pašėlusiuosius 90-uosius.

Kokią muzikinę dovaną savo gerbėjams pateiks Mantas Jankavičius?

REKLAMA

Simpatiškasis atlikėjas Mantas Jankavičius savo gerbėjams padovanos ypatingą dovaną – jubiliejinio 25 metų buvimo scenoje koncertą. Jame skambės dvylika violončelių ir dvylika muzikinių istorijų. Šiame koncerte skambės populiariausi dainininko kūriniai ir pačios naujausios dainos. Jam pritars gyvo garso grupė. Autentiškas teatro, muzikos ir kino šou yra skirtas visiems ištikimiems Manto talento gerbėjams.

Kokia programa bus pateikta šventiniame gyvo garso koncerte „Kalėdų žvaigždės: 90-ieji Lietuvoje“?

REKLAMA

Praėjusio amžiaus 90-ųjų metų dainos yra tapę estrados žanro klasika, jos sėkmingai tebeskamba ir šiandien. Jas dainuoja ne tik brandusis, bet ir žaliasis jaunimėlis. Tų laikų muzika tapo mūsų muzikos istorijos dalimi. Tai buvo metai, kai scenose viešpatavo tokios muzikos grupės, kaip „Antis“, „Hiperbolė“, „Biplan“, „Fojė“, „Bix“, Vytauto Kernagio „Dainos teatras“ ir kt. Dalis šių grupių tebekoncertuoja ir šiandien.

Į tuos šlovingus laikus žiūrovams padės sugrįžti scenos veteranai Lina Rastokaitė ir Jokūbas Bareikis. Duetas žiūrovams pateiks ne tik pačias populiariausias anų laikų dainas, bet ir įves į linksmas situacijas, prisiminimus. Jie tarsi fantastinė laiko mašina vienus kartu su prisiminimais nuskraidins į gerokai nutolusią praeitį, kurioje gyventa, kitus leis patirti tas pačias emocijas, kurias kadaise jautė jų tėvai.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].