Tobulos vestuvės: astrologai įvardijo sėkmingiausias vasaros dienas susituokti

Vestuvės yra pats svarbiausias įvykis daugelio žmonių gyvenime. Norint užtikrinti sėkmingą šeimyninio gyvenimo ateitį, būtina pasirinkti tinkamą laiką šventei. Astrologai atskleidė, kurios šios vasaros dienos bus palankiausios santuokai.

REKLAMA

Jei prieš šventę turite neigiamų minčių, pasinaudokite vestuvių gudrybėmis. Kad išvengtumėte problemų, pasistenkite pasirinkti tinkamą datą.

REKLAMA

Birželio 7 d. – didžiausias Arietidos srautas

Šis žvaigždžių kritimas sužadina žmonių drąsą, o vestuvės – atsakingas ir sunkus žingsnis. Būtent todėl birželio 7-ąją daugeliui iš mūsų bus kur kas lengviau nusiteikti ir tinkamai praleisti šią stebuklingą dieną – be jokių abejonių, kad viskas vyksta taip, kaip ir turėtų.

Birželio 13 d. – Merkurijus įžengia į Dvynių ženklą

Tai bus labai teigiamas astrologinis įvykis, kuris turėtų turėti teigiamą poveikį vestuvių šventės svečių bendravimui. Tokiomis dienomis kivirčų ir negatyvo tikimybė bus mažiausia. Svečiai sutars vieni su kitais. Tai tinka net tiems, kurių santykiai nėra patys geriausi.

REKLAMA

Birželio 21 d. – vasaros saulėgrįža

Vasaros saulėgrįžos diena yra pati šviesiausia vasaros diena, nes Saulės energija bus kūrybinga ir galinga. Šią dieną astrologai pataria kelti vestuves, tuoktis, apsilankyti metrikacijos įstaigoje arba tiesiog surengti šventę svečiams. Bet koks įvykis, susijęs su santuoka, bus labai teigiamas ir bus prisimintas ilgą laiką.

Liepos 18 d. – Venera įžengia į Vėžio ženklą

Vėžys – šeimyniškiausias Zodiako ženklas, o santuoka – tai šeimos kūrimo diena. Venera yra meilės planeta, todėl tai viena geriausių dienų tuoktis 2022 metų vasarą. Ją paženklins šilti prisiminimai ir malonios emocijos. Astrologai pataria į šventę pakviesti kuo daugiau artimųjų.

REKLAMA

santuoka, vestuvės

Liepos 19 d. – Merkurijus įžengia į Liūto ženklą

Tai bus pramogų ir sėkmingų apsipirkimų diena. Tai reiškia, kad brangiausios vestuvės visiškai atsipirks. Žinoma, atsargumas net tokiomis dienomis nekenkia, tačiau jei norėjote padaryti ką nors ypatingo, tai tikrai jus tenkins ir tikrai nesigailėsite, nes svarbiausia – emocijos.

REKLAMA

Rugpjūčio 12-13 d. – meteorų lietus

Šias dvi dienas numatomas vienas svarbiausių vasaros įvykių – meteorų lietus. Anot astrologų, šios dienos bus idealios vestuvėms, nes beveik bet kokie šių dienų įvykiai bus skirti tam, kad mums būtų geriau. Rugpjūčio 12 ar 13 dieną sudaryta santuoka greičiausiai bus naudinga abiem žmonėms, jie taps atsakingesni.

Rugpjūčio 26 d. – Merkurijus įžengia į Svarstyklių ženklą

Tai bus puiki diena vestuvėms. Dvasinė vestuvių proceso pusė bus pati svarbiausia, todėl rugpjūčio 26 dieną jai reikės skirti ypatingą dėmesį. Jei neplanuojate tuoktis, santuoka vis tiek bus geras įvykis tokią šiltą ir energingą dieną.

REKLAMA

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].