Tarologė pateikė prognozę vasarai. Kas mūsų laukia?

Verta įgyvendinti visus savo planus ir laukti pokyčių po birželio 6 d. Pirmasis vasaros mėnuo bus emociškai aktyvus. Tarologė atskleidė, ko turėtumėme tikėtis.

REKLAMA

norus

„Nuo birželio vidurio situacija stabilizuosis, atsiras naujų idėjų ir būdų, kaip įveikti sunkumus. Nuo trečios birželio savaitės prasideda palankus metas naujoms pažintims ir tinklų kūrimui. Šį laiką verta leisti su šeima, atsipalaiduoti jaukioje atmosferoje. Todėl galite derinti verslą su malonumu ir leistis į kelionę, kurioje bus daug naujų potyrių ir kontaktų. Pirmosiomis liepos dienomis greitas aktyvumas veiksmuose pereis į ramesnį ritmą. Tačiau našumas ir efektyvumas padidės. Asmeniniuose santykiuose gali kilti aistros“, – komentavo tarologė.

REKLAMA

„Stenkitės tramdyti savo emocijas“, – pataria ji. „Liepos viduryje teks koreguoti planus. Paaiškės, kad pradėdami pokyčius praeityje neatsižvelgėte į kai kurias reikšmingas aplinkybes. Sunku bus viską išlaikyti dėmesio zonoje, yra tikimybė praleisti ką nors svarbaus. Susilaikykite nuo ekstremalių pramogų ir būkite atsargūs keliuose. Emocinis įsitraukimas į tai, ką veiksite rugpjūtį, prisidės prie greito tikslo pasiekimo, nors ir bus sunku dirbti“, – sakė tarologė.

Tarologė

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].