Sužinokite, kur galima panaudoti audinių minkštiklį. Pasirodo, jis labai naudingas!

Jūs tikrai žinote, kad audinių minkštiklis turėtų pagerinti skalbiamų drabužių kokybę, tačiau ar žinote, kaip dar galima panaudoti šią priemonę? Pasirodo, kad ji turi daug daugiau panaudojimo būdų, nei manote! Skaitykite straipsnį ir sužinokite audinių minkštiklio panaudojimo būdus, kurie išgelbės jus įvairiose situacijose!

1. Audinių minkštiklis padeda nuimti tapetus nuo sienos

Pradėkite pašalindami tapetų gabalus vieliniu šepečiu. Tada sumaišykite vieną samtelį skalbinių minkštiklio su 250 ml vandens. Sumaišius, paimkite kempinę ir tepkite mišinį ant sienos. Tada 20 minučių palaukite. Praėjus šiam laikui, galėsite lengvai nugramdyti tapetus. Jei vis tiek sunku, pakartokite procedūrą.

2. Sumažinkite statinį kilimų įsielektrinimą

audinių

Jei jaučiate, kad kiekvieną kartą užlipdami ant kilimo, susiduriate su statine elektra, žinokite, kad galite lengvai ją pašalinti naudodami minkštiklį. Paimkite pusę litro vandens ir vieną pilną samtelį minkštiklio. Tada sumaišykite mišinį ir supilkite jį į purškiamą buteliuką. Atsargiai užpurkškite truputį mišinio ant kilimo ir palikite per naktį. Šis metodas padės įveikti kilimų įsielektrinimą ir veiks kelias savaites.

3. Plaukų lako pašalinimas iš audinių

Sumaišykite vieną samtelį priemonės su vandeniu. Išmaišę supilkite į purškiamą buteliuką. Tada papurkškite šiek tiek mišinio ant vietos, kur yra lakas. Šiek tiek palaukite ir nuvalykite sausu skudurėliu.

4. Kieto vandens dėmių pašalinimas

Gali būti sunku pašalinti kieto vandens dėmes nuo stiklinių ar dubenėlių, tačiau tereikia užpilti audinių minkštiklio ir leisti jam pastovėti 10 minučių. Praėjus šiam laikui, indą kruopščiai išskalaukite, dėmių nebeturėtų būti.

5. Pridegusio maisto likučiai

audinių

Bandymas nuo keptuvių ar puodų pašalinti pridegusio maisto likučius yra labai varginantis. Tačiau viskas, ką jums reikia padaryti, yra užpilti keptuvę šiltu vandeniu ir įlašinti kelis lašus audinių minkštiklio. Palikite 60 minučių pastovėti, tada išpilkite vandenį ir nuvalykite nešvarų indą popieriniu rankšluosčiu. Nešvarumai turėtų lengvai pasišalinti.

6. Dažų teptukų išvalymas

Kad ir kaip stengtumėtės juos išvalyti, kartais dažų teptukai vis tiek lieka nešvarūs. Paimkite seną skardinę ar stiklainį, įpilkite vandens ir vieną arbatinį šaukštelį audinių minkštiklio. Gerai išmaišykite ir įmerkite į mišinį teptukus.

7. Kambarių oro gaiviklis

Purškiamame butelyje sumaišykite vieną samtelį minkštiklio, 2 šaukštus sodos ir 2 samtelius vandens. Purkškite mišinį kambaryje, kuriame norite pagerinti kvapą.

8. Pašalinkite augintinių plaukus nuo kilimų ar baldų

audinių

Nesvarbu, kiek kartų per dieną siurbiate, vis tiek yra daug augintinių plaukų? Sumaišykite dvi vandens dalis su viena minkštiklio dalimi. Supilkite mišinį į purškiamą butelį. Švelniai užpurkškite mišinio ant kilimo ar fotelio, o tada nuvalykite tą vietą.

9. Šis skystis valo įvairius paviršius

Ar norite efektyviai išvalyti dulkes nuo savo baldų? Sumaišykite 1/4 puodelio minkštiklio su vandeniu ir supilkite mišinį į purškiamą butelį. Tuomet mišinio užpurkškite ant audinio ir valykite paviršių. Galiausiai nuvalykite švaria, sausa šluoste.

10. Atsikratykite vabzdžių

Jei tam tikru momentu jūsų namuose atsiranda vabzdžių, pripildykite purškiamą buteliuką vandens ir įlašinkite kelis lašus audinių minkštiklio. Purkškite vietas, kuriose dažniausiai atsiranda vabzdžių. Minkštiklio kvapas juos atbaidys.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].