Rankinės energija: kokie daiktai pritraukia skurdą ir nesėkmes?

Moterims rankinės – svarbus aksesuaras, kuris nuolat yra šalia. Tai reiškia, kad jis turėtų atnešti sėkmę, o ne ją atbaidyti. Kad rankinė moteriai atneštų stiprybės ir sėkmės, reikia atsiminti daiktus, kurių joje niekada neturėtų būti.

REKLAMA

Jau anksčiau esame kalbėję apie tai, kaip išsirinkti tinkamą rankinę, kuri pritrauktų sėkmę. Jei išsirinkote teisingai, tai dar nereiškia, kad galite atsipalaiduoti, nes svarbu ne tik kaip atrodo šis aksesuaras, bet ir kas yra jo viduje.

Kaip rengtis, kad atrodytumėte jaunesnė? 8 patarimai

REKLAMA

Senos nuotraukos

Nesvarbu, ar tai pačios moters, ar jos vyro ir vaikų nuotraukos. Jei nuotrauka labai sena, ji neabejotinai pritrauks negatyvo ir atims iš moters sėkmę. Pasirodo, senos nuotraukos neleidžia moteriai vystytis. Jei norite prisiminti savo mylimą vyrą ir vaikus, galite pasidaryti naują nuotrauką, kurią geriau kuo greičiau pakeisti dar naujesne.

Apytikslis nuotraukos aktualumo laikas visada skiriasi. Jei didelių pokyčių išvaizdoje ir gyvenime nebuvo, tuomet daugiau nei metų senumo nuotraukos geriau nesinešioti rankinėje ar piniginėje.

REKLAMA

Adata

Adatų taip pat nereikėtų nešiotis rankinėje. Dėl šio daikto jūsų sėkmė gali greitai išnykti. Jei staiga jums reikia kur nors pasiimti adatą ir siūlą, tada įsidėkite ją į specialų maišelį. Atminkite, kad adata atneša tik bėdų ir rūpesčių. Smeigtukas, priešingai, gali būti stiprus amuletas, todėl jo buvimas rankinėje yra privalomas.

Rankinės

REKLAMA

Sudaužytas veidrodėlis

Jokiu būdu rankinėje neturėtų būti sudaužytas veidrodis. Jis pritrauks nesėkmes, o jos gali būti tokios netikėtos, kad su jomis susitvarkyti lengvai nepavyks. Ženklai byloja, kad sudužęs veidrodėlis gali sukelti avariją vairuojant automobilį ar važiuojant viešuoju transportu. Tai taip pat padidina tikimybę pakeliui sutikti pavojingą žmogų.

Šiukšlės

Daugelis moterų į rankinę įsimeta autobuso bilietėlius, parduotuvių čekius, saldainių popieriukus. Nieko neįvyks per vieną dieną, per porą dienų irgi, bet laikui bėgant jūsų rankinėje ima kauptis neigiama energija, kuri atima iš jūsų finansinę sėkmę. Stenkitės kas porą dienų išvalyti savo rankinę ir išmesti nereikalingus daiktus. Tai turėtų padėti išlaikyti sėkmę.

REKLAMA

Prisiminimai apie nemalonius įvykius ir žmones

Jūsų rankinėje neturėtų būti nieko, kas primintų nemalonius praeities įvykius. Pavyzdžiui, mylimas žmogus padovanojo jums kažką, ką nešiojotės su savimi, o tada išsiskyrėte, tačiau tą daiktą vis tiek dar nešiojatės. Jei jums tai asocijuojasi ne su vyru, o su kažkuo kitu, tuomet pasilikite tą daiktą sau, tačiau jei kiekvieną kartą pažvelgus į daiktą jus aplanko nemalonūs prisiminimai, būtinai atsikratykite jo.

REKLAMA

Svetimi daiktai

Rankinė yra daiktas, kuriame geriau nešiotis tik savo asmeninius daiktus. Jei jums skubiai reikia ką nors kam nors atnešti, pasistenkite tai padaryti kuo greičiau. Jei svetimas daiktas bus jūsų rankinėje porą valandų, jis nepadarys jokios žalos, tačiau jei laikysite jį su savimi ilgiau nei dieną, prasidės neigiamas poveikis.

Rankinės

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].