Astrologiniai patarimai 2023 m. vasario mėnesį padės pasirinkti tinkamą plaukų dažymo dieną. Naudodamiesi astrologų pagalba galėsite lengviau panaudoti Mėnulio energiją savo naudai ir pritraukti tik teigiamus pokyčius, nepakenkdami savo plaukams.

REKLAMA

Pasirinkti naują išvaizdą ne visada lengva. Kad liktumėte patenkinta rezultatu, ekspertai rekomenduoja pasirinkti savo Zodiako ženklui tinkantį plaukų atspalvį. Plaukų dažymo kalendorius pagal Mėnulį paskutiniam žiemos mėnesiui padės pasirinkti tinkamą laiką.

REKLAMA

Vasario 1 d.: Mėnuo prasideda Dvynių ženkle esančiu augančiu Mėnuliu. Šią dieną galima keisti plaukų spalvą ir drąsiai eksperimentuoti. Nauja išvaizda išryškins jūsų natūralų grožį ir suteiks energijos spręsti svarbius klausimus.

Vasario 2, 3 d.: Mėnulis pereina į Vėžio žvaigždyną. Šiomis dienomis nepavyks sėkmingai pakeisti plaukų atspalvio – yra tikimybė, kad nauja išvaizda greitai taps nepatraukli, o neigiamos emocijos ilgą laiką trukdys laimingam gyvenimui.

REKLAMA

Vasario 4, 5 ir 6 d.: Mėnulio pilnatis vyksta Liūto ženkle – pavojingas metas drastiškiems pokyčiams. Vasario 5 d. astrologai rekomenduoja daugiau ilsėtis ir be reikalo nesijaudinti. Vasario 6 d. galima dažyti ataugusius plaukus su šaknimis.

Vasario 7 ir 8 d.: Mėnulis ims mažėti ir persikels į Mergelės žvaigždyną. Šios dienos yra palankios dažymui, kurį geriau atlikti ryte. Šviesūs atspalviai tiks tiems, kurie nori rasti laimę asmeniniame gyvenime.

REKLAMA

Vasario 9, 10 ir 11 d.: Mėnulis toliau dyla, ir pereina į Svarstyklių žvaigždyną. Šios dienos tinkamos kelionei pas stilistą, tačiau neturėtumėte drastiškai keisti savo išvaizdos. Šiuo laikotarpiu geriausia atnaujinti plaukų spalvą arba nusidažyti juos natūraliu atspalviu.

REKLAMA

Vasario 12, 13 d.: Mėnulis Skorpiono ženkle – netinkamas metas plaukų dažymui. Tai tinkamas metas galvos odos ir plaukų priežiūrai, taip pat ir liaudiškų metodų pritaikymui. Natūralūs ingredientai padės atkurti plaukus ir išvengti jų lūžinėjimo.

Vasario 14, 15 d.: dylantis Mėnulis bus Šaulio ženkle – neutralus metas, kai plaukų spalvos pokyčiai neturės jokios įtakos. Profesionalų parinktas naujas atspalvis džiugins ilgą laiką ir atnaujins išvaizdą.

REKLAMA

Vasario 16, 17 d.: teigiamos plaukų dažymui dienos per dylantį Mėnulį Ožiaragio ženkle. Šiomis dienomis nusidažę plaukus padidinsite pasitikėjimą savimi ir pasislėpsite nuo apkalbų.

Vasario 18, 19 d.: paskutinė dylančio Mėnulio fazė bus Vandenio žvaigždyne. Šis laikas labiau tinkamas pasirūpinti savimi ir savo plaukų būkle. Galite apsilankyti salone arba pasirūpinti, kad plaukai būtų atkurti naudojant namines kaukes.

REKLAMA

Vasario 20, 21 d.: vasario 20 d. jaunatis bus Žuvų Zodiako ženkle – tai ne laikas keisti savo įvaizdį. Naujas plaukų atspalvis ilgai neišsilaikys, o plaukai gali išsišakoti. 21 dieną astrologai rekomenduoja paryškinti plaukų spalvą, kad atnaujintumėte išvaizdą.

REKLAMA

Vasario 22 ir 23 d.: augantis Mėnulis ugningame Avino žvaigždyne – pavojingas metas keisti išvaizdą. Naujoji spalva ilgai neišsilaikys ir labiau erzins nei džiugins.

Vasario 24, 25 ir 26 d.: tris dienas augantis Mėnulis praleis Jaučio žvaigždyne, ir tai yra puikus metas pasikeisti išvaizdą. Šviesesni atspalviai padės įnešti materialinės gerovės. Plaukų dažymas tamsesniais atspalviais taip pat tiks laikiniems verslo sunkumams įveikti.

Vasario 27, 28 d.: dar viena teigiama diena, nes pilnėjantis Mėnulis bus Dvynių ženkle. Paskutinė žiemos diena – tinkamas metas pasirūpinti savo išvaizda ir nusidažyti plaukus drąsiais ir ryškiais atspalviais.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.