Vasario mėnuo turėtų būti labai darbingas, pozityvus ir palankus. Tai reiškia, kad visi turime sustiprinti savo energiją ir tapti labiau atsakingais. Tai taip pat reiškia, kad turime atsikratyti visko, kas mus tempia žemyn.

REKLAMA

Žmogus taip sukurtas, kad visada nori ką nors pasiimti iš pasaulio – naujus įgūdžius, daiktus, įpročius, informaciją. Tik nedaugelis žino, kad atsikratyti visko, kas nereikalinga, yra viena pirmųjų sėkmės taisyklių. Kai kurią informaciją reikia pamiršti, o kai kuriuos įpročius ir dalykus reikia visam laikui panaikinti.

žiema

REKLAMA

Stebuklo laukimas

Jokiu būdu nesitikėkite, kad vasario mėnesį viskas vyks savaime. Jei jums tikrai reikia, kad darbas būtų sėkmingas, imkitės veiksmų. Jei jums reikia susirasti antrąją pusę arba sugrąžinti santykių harmoniją, pasistenkite tai padaryti. Taip, vasario mėnesį nebus jokių retrogradinių planetų, tačiau tai nereiškia, kad viskas vyks sklandžiai. Jums teks susidurti su iššūkiais, tačiau turėsite daugiau jėgų ir energijos kovoti su viskuo, kas gali jus palikti be nieko.

REKLAMA

Prisirišimas prie senų dalykų

Atsikratykite prisirišimo santykiuose nutraukdami toksišką ryšį. Nustokite bendrauti su žmonėmis, kurie jumis abejoja arba bando jumis pasinaudoti. Vien tai, kad pažįstate žmogų daug metų, nesuteikia jam teisės jus žeminti. Taip pat nereikia prisirišti prie senų daiktų. Tai galioja, pavyzdžiui, prietaisams, automobiliams, juvelyriniams dirbiniams. Jei norite ką nors parduoti, nedelsdami ir be gailesčio tai parduokite. Jei norite keistis – apsikeiskite. Na, jei kalbama apie kažko atsikratymą dėl gedimo, tada net nėra apie ką galvoti. Viskas, kas sena ir nereikalinga, traukia jus žemyn.

REKLAMA

Noras viską žinoti iš anksto

REKLAMA

Taip, visi nori gebėti nuspėti ateitį. Vasario mėnesį neturėtumėte stengtis to padaryti, nes turite gyventi čia ir dabar, ir džiaugtis tuo, ką turite. Ateitis gali būti nenuspėjama, todėl jei įtikinsite save, kad tas ar kitas įvykis, kurio labai laukiate, įvyks labai greitai, galite nusivilti. Visiškai nepasikliaukite savo intuicija. Taip, galbūt, kada nors ji padės jums priimti svarbų sprendimą, tačiau tikrai neverta pasikliauti ja vertinant ateitį.

Brutali jėga

REKLAMA

Vasario mėnesį sėkmingiausi bus ne stipriausi žmonės, o tie, kurie sugeba prisitaikyti prie naujų sąlygų. Bioenergetikos ir astrologijos srities specialistai pataria liautis buldozeriu veržtis į priekį. Ši taktika greitai išeikvos jūsų energiją, nes ja vadovausis daugybė žmonių. Stiprybės ir energijos žydėjimas daugelį iš mūsų privers pagalvoti, kad dabar yra ta akimirka, kai reikia žengti lemiamą šuolį ir verstis per galvą, bet ne! Taip nėra! Vasario mėnesį laimės tie, kurie neskubės, išanalizuos situaciją ir tinkamai suplanuos savo reikalus. Tik nepamirškite turėti atsarginį planą tam atvejui, jei pagrindinis planas nepavyktų.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].