Nuotraukos ir socialiniai tinklai: kodėl negalima puikuotis savo gyvenimu?

Šiuolaikiniame pasaulyje įprasta visiems rodyti savo gyvenimą keliant nuotraukas į socialinius tinklus. Daugelis iš mūsų nemato gyvenimo be kitų žmonių komentarų apie jų šventes, santykius, pomėgius. Atėjo laikas išsiaiškinti, kodėl nuotraukos socialiniuose tinkluose gali mums pakenkti.

REKLAMA

Kitų žmonių pavydas

Pirma, kai žmonės pamatys jūsų laimę, jie gali pradėti jums pavydėti. Daugeliu atvejų mes to net nepastebime. Pavydas gali gyventi mūsų sąmonėje ir net pasąmonėje, nesireikšdamas pernelyg ryškiai. Tai reiškia, kad kuo labiau girsitės savo santykiais ar sėkme kokioje nors srityje, tuo labiau jūsų draugai ir atsitiktiniai žmonės gali jūsų nekęsti.

REKLAMA

Dėl to eksponuoti savo gyvenimą yra nepaprastai pavojinga, nes labai sunku rasti jausmą, kuris būtų bent apytiksliai toks stiprus kaip pavydas. Pavydūs žmonės laikui bėgant virsta priešais, o tai reiškia, kad puikuodamiesi savo gyvenimu ir pasiekimais, jūs automatiškai rizikuojate. Taip, labai malonu sulaukti simpatijų ir entuziastingų komentarų, tačiau pagalvokite ir apie blogas pasekmes.

Žala ir pikta akis

Nedaug žmonių žino, kad pasinaudojus nuotrauka internete galima kitiems pakenkti. Yra daug žmonių, kurie to net nesuvokdami turi blogą akį. Internete jų yra labai daug. Be to, jei kas nors nori jus suerzinti, jis gali padaryti jums žalos. Žinoma, tai nėra priežastis visai nekelti nuotraukų, tačiau jei esate šimtu procentų tikras, kad turite aibę priešų, kurie pasiruošę padaryti bet ką, kad jus įskaudintų, tuomet geriau nieko neviešinkite socialiniuose tinkluose. Ezoterikos žinovai pastebi, kad jei nuotraukoje esate ne vienas, pakenkti sunkiau, tačiau taip būna ne visada, tad būkite atsargūs.

REKLAMA

nuotraukos

Jūsų vaiko gyvenimas gali pablogėti

Nekelkite savo vaikų nuotraukų į socialinius tinklus, nes blogi žmonės savo mintimis jiems gali pakenkti. Vaikai yra beveik neapsaugoti nuo negatyvumo. Jūs galite jį sušvelninti pakankamai greitai, bet geriau nesidalinkite vaikų nuotraukomis, ypač jei jiems nėra 12 metų.

REKLAMA

Jūsų nuotraukos gali būti naudojamos kitose svetainėse

Tai labai gera priežastis neskelbti daug asmeninių nuotraukų. Stenkitės atidžiai pasirinkti, ką rodyti žmonėms. Priešai gali jus labai suerzinti, naudodami jūsų nuotraukas kituose tinkluose. Tai ne tik kenkia jūsų energijai, bet ir gali lengvai sugadinti jūsų reputaciją.

Pavyzdžiui, kas nors gali panaudoti jūsų nuotrauką pažinčių svetainėje. Juk tai tikrai labai nemalonu.

REKLAMA

Jūsų nuotraukos gali atskleisti jūsų asmeninę informaciją

Tai kita priežastis, nesusijusi su ezoterika ir energija. Socialiniuose tinkluose esančios nuotraukos gali pasakyti užpuolikams, kur esate dabar, kaip leidžiate laisvalaikį, kur dirbate, ar dabar esate namuose, ar ne ir pan. Stenkitės nuotraukas įkelti vėluodami dieną ar dvi, nenurodydami jokios išsamios informacijos.

Socialiniai tinklai

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].