Nauja šukuosena – naujas likimas: kodėl plaukai keičia gyvenimą?

Kai mūsų gyvenime nutinka kažkas naujo, tai visada yra gerai. Jei norite pakeisti savo gyvenimą, turėtumėte pakeisti savo šukuoseną. Ekspertai paaiškino, kodėl tai taip svarbu.

REKLAMA

Nauja šukuosena – nauji pojūčiai

Net galiukų pakirpimas turi gerą poveikį jūsų energijai, nes jaučiatės kitaip. Kai atliekame tam tikrus išvaizdos pokyčius, tai ženkliai pakelia savivertę, nors ir trumpam.

Jei padarysite ką nors kardinalaus, tai gali visiškai pakeisti jūsų gyvenimą, nes net aplinkiniai pastebės, kad prieš juos – kitoks žmogus. Jei turite labai ilgus plaukus, galite juos patrumpinti arba nusidažyti kita spalva. Nauji pojūčiai jums bus garantuoti. Kartais labai naudinga padaryti metamorfozes su išvaizda.

REKLAMA

Nauja spalva, atitinkanti jūsų tikslus

Jei tikrai norite sėkmės darbe, galite nusidažyti plaukus juodai. Mėlyni plaukai padidins jūsų intelektinį produktyvumą. Žalsvos sruogos padės padidinti fizinę jėgą. Kalbant apie meilės sferą, joje labiau padės raudonos ar rožinės sruogos. Taip pat galite pabandyti šviesinti plaukus, nes balta spalva visada asocijuojasi su bendravimu.

Kada geriausias laikas kirpti arba dažyti plaukus?

Kai jaučiate, kad laikas pokyčiams. Jei abejojate, neturėtumėte bėgti pas kirpėją ar stilistą. Jei tvirtai nusprendėte, kad norite pakeisti savo šukuoseną ir gyvenimą, tuomet turite veikti. Jokiu būdu nekirpkite plaukų, jei negalite visiškai nuspręsti, ar jums to reikia, ar ne.

REKLAMA

Pasitaiko, kad žmogus gyvena laukdamas stebuklo arba tiesiog laukdamas kažkokių gyvenimo pokyčių. Tokiu atveju taip pat reikia pasidaryti naują šukuoseną arba nusidažyti plaukus. Kaip rodo stebėjimai ir apklausos, daugelis žmonių, nuėję į kirpyklą, tikrai jaučia, kad gyvenimas keičiasi. Ne veltui sakoma, kad vidiniai psichiniai pokyčiai visada turi įtakos mūsų išvaizdai ir, atvirkščiai, išorinės metamorfozės visada paveikia mūsų vidinę būseną.

plaukų, šukuosena

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].