Jūs baigėte varginantį ir daug laiko reikalaujantį vonios kambario tvarkymą ir patenkintas bei didžiuodamasis savimi nutarėte pailsėti ir išsimaudyti vonioje? Dažnai jūsų puiki nuotaika sprogsta kaip muilo burbulas, nes vos tik išlipus iš vonios pastebite, kad visos jūsų pastangos nuėjo perniek. Ant blizgančių plytelių ir praustuvo puikuojasi kalkių nuosėdos – koks siaubas!

REKLAMA

Šiandien atskleisime vieną gudrybę, kuri padės išvengti šios nemalonios situacijos.

Iššveitę kiekvieną vonios kampelį, dar ilgai džiaugsitės švara ir gaiva. Jums tik reikės šiuo skysčiu padengti tas vietas, kuriose dažniausiai puikuojasi kalkių nuosėdos. Net kruopščiausiai nušveisti paviršiai, jei nesiimsime papildomų priemonių, labai greitai pasidengs šiomis bjauriomis nuosėdomis! Nešvaistykite savo laiko ir energijos, tiesiog šveisdami vonios kambarį, pasinaudokite itin veiksminga priemone.

REKLAMA

Kaip išvengti kalkių nuosėdų vonios kambaryje?

REKLAMA

Visų pirma, iššveiskite visus vonios kambario kampelius. Šveisdami taip pat galite pasitelkti laiko patikrintas natūralias priemones. O tada būtinai išbandykite šią priemonę – ji veiksmingesnė už baliklį, ir labai tikėtina, kad ją rasite savo namuose. Jums prireiks paprasčiausio indų ploviklio – ploviklio gamintojas nėra labai svarbus.

Kai viskas bus švaru, paimkite minkštą skudurėlį ar kempinę ir… indų plovimo skystį! Užpilkite šiek tiek ant audinio ir nublizginkite čiaupus, baltus paviršius, plyteles ir visas tas vietas, kuriose gali atsirasti nemalonių kalkių dėmių.

REKLAMA

Šios vietos bus padengtos nematomu apsauginiu sluoksniu – ir kalkių dėmės tiesiog nesusidarys. Jei norite išvengti dryžių ant plytelių, plaukite plyteles iš viršaus į apačią.

REKLAMA

Ši paprasta priemonė yra neįtikėtinai efektyvi! Ji ne tik padeda džiaugtis švariais indais, tačiau ploviklio sudėtis taip pat leidžia apsaugoti nuvalytą paviršių nuo vandens nuosėdų. Jo dėka jūsų vonios kambarys spindės ir gaiviai kvepės! Rinkitės citrinų kvapo indų ploviklį – štai ir viskas!

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].