Kokie veiksmai amžiams atbaidys sėkmę?

Fortūna – kaprizinga dama, tad vienas neatsargus žodis ar net mintis gali ją ilgam atbaidyti. Kaip neišgąsdinti sėkmės ir ką daryti, kad ji visada jus lydėtų, papasakojo astrologė. Patikėkite, sėkmę išgąsdinti labai lengva!

REKLAMA

Iš anksto niekuo nesigirkite

Jūs neturėtumėte išdidžiai kalbėti apie tai, kas dar neįvyko. Pagyros kitiems tik atbaido sėkmę, tad rizikuojate likti be nieko. Tai pavojinga ne tik dėl to, kad prarasite pasitikėjimą savimi, bet ir dėl jūsų santykių su sėkme sutrikimo. Geriau kalbėti apie gautą rezultatą, o ne apie galimas galimybes.

REKLAMA

Apie save galvokite tik teigiamai

Atkreipkite dėmesį į mintis, kurias nukreipiate į save. Kai tikitės kažko gero, nereikėtų galvoti, kad to neištversite ir kad neturėtumėte taip rizikuoti. Fortūna puikiai suvokia abejones ir baimes, todėl gali ilgam nuo jūsų nusigręžti. Tokiomis frazėmis jūs programuojate save nesėkmei ir parodote savo nenorą gauti likimo dovanas. Verta nusiraminti ir tvirtai pareikšti, kad galite susidoroti su bet kokiais sunkumais, nes nusipelnėte gyventi geriau.

Perduokite padėką

Sėkmė ypač mėgsta dėkingus žmones. Ji gerbia save ir nori, kad jūs ją gerbtumėte. Išmokite pasakyti „ačiū“ tiek konkretiems žmonėms, tiek pačiai Visatai už suteiktą pagalbą. Net už menkiausius veiksmus ir patarimus padėkokite kitiems. Šiai praktikai naudinga vesti dėkingumo žurnalą ir kiekvieną vakarą užsirašyti visus įvykius, už kuriuos norisi pasakyti „ačiū“. Nustebsite, bet po to gyvenimas taps pastebimai geresnis.

REKLAMA

Padėkite kitiems

Fortūna palanki tiems, kurie yra atviri kitiems. Ištieskite pagalbos ranką tiems, kuriems jos reikia. Sakykite palaikymo žodžius, suteikite materialinę ar fizinę pagalbą. Šiais veiksmais darote pasaulį geresne vieta ir atrandate savyje naujos energijos. Rekomenduojama padėti pasauliui iš visos širdies ir kuo dažniau. Visata jums už tai tikrai atlygins.

REKLAMA

Nelinkėkite kitiems blogo

Stebėkite savo žodžius ir mintis, kuriuos nukreipiate į konkretų žmogų. Fortūna nutols nuo jūsų, jei pavydėsite, šmeišite, keršysite, įžeidinėsite, barsite ar apgaudinėsite kitus. Neigiamos mintys destruktyviai veikia jūsų energiją. Net jei su kuo nors ginčijatės, pabandykite paleisti tą žmogų, neklijuodami jam etikečių. Fortūna nepadės tiems, kurie bando pakelti save žemindami kitus.

Mažiau fantazuokite

Fortūna taip pat nėra linkusi į padėti tiems, kurie iš anksto laiko save nugalėtoju. Pavyzdžiui, jūs įsivaizduojate, kad gaunate paaukštinimą, o dar net neišsiuntėte savo gyvenimo aprašymo į darbo poziciją. Vizualizacija yra gerai, tačiau nepamirškite realių veiksmų savo svajonės link. Nereikia pasikliauti tik sėkme.

REKLAMA

Aiškiai suformuokite, ko norite

Kuo tiksliau suformuluosite savo svajonę, tuo greičiau ji išsipildys. Sėkmė ne visada žino, ko tiksliai norite. Ji gali padovanoti jums didelę dovaną, bet būsite nelaimingi, nes patys nežinosite, ar tai yra tai, apie ką svajojote. Užsirašykite savo norą, jausmus, emocijas kuo detaliau. Tada sudarykite žingsnis po žingsnio planą, kaip pasiekti savo tikslą. Sėkmė iš karto pamatys jūsų ketinimų rimtumą ir tinkamu metu išties pagalbos ranką.

sėkmę

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.