Šiuo metu labai sparčiai populiarėja elektroninės buhalterinės apskaitos paslaugos, nes jos klientams ne tik padeda išvengti didelių etatinio buhalterio etato išlaikymo išlaidų, bet ir garantuoja aukštą darbo kokybę. Viena iš tokių paslaugų teikėjų – internetinė įmonė Eureka, kuri mielai teikia aukštos kokybės paslaugas UAB ir MB įmonėms bei kitiems klientams

REKLAMA

Kaip bendradarbiaujama su klientais?

Eureka visas numatytas paslaugas teikia elektroniniu nuotoliniu būdu, todėl bendradarbiaujant su ja išsiverčiama be popierinių dokumentų. Ir dėl to nieko keisto, juk elektroninė apskaita beveik niekuo nesiskiria nuo elektroninės bankininkystės veikimo principo. Įmonė kiekvienam klientui paskiria asmeninę buhalterijos specialistę, kuri nuotoliniu būdu atlieka jai patikėtas buhalterinės apskaitos operacijas. Į jos pareigas taip pat įeina ir konsultacijos, kaip klientui, nepažeidžiant įstatymų, mažiau mokėti mokesčių.

REKLAMA

Kuo įmonės klientai gali naudotis nemokamai?

Visi šios įmonės klientai nemokamai gali naudotis elektroninės apskaitos savitarna, kurioje sudarytos sąlygos patiems išrašyti sąskaitas, stebėti įmonės finansinių rodiklių raidą – apyvartą, sąnaudas, pelną, skolas, likučius ir kt.

REKLAMA

Kaip vyksta bendradarbiavimas su klientu?

Visus reikiamus dokumentus į sistemą suveda „Eurekos“ specialistai, o klientas vieną sykį per mėnesį elektroniniu paštu jam paskirtai buhalterei atsiunčia pirkimo sąskaitų ir banko išrašų kopijas, o ši nuotoliniu būdu toliau sutvarko reikiamą buhalterinę apskaitą. Kadangi didžioji dalis buhalterinės apskaitos procesų yra automatizuota, visiškai pavyksta išvengti žmogiškų klaidų. Todėl naujausių technologijų naudojimo dėka sutaupytą laiką įmonės specialistai skiria kvalifikacijos kėlimui, todėl visada savo klientams gali duoti naudingų patarimų.

REKLAMA

Kokias garantijas klientams suteikia „Eureka“?

Paslaugos teikėja visu šimtu procentų garantuoja atliktų darbų kokybę. Jeigu kartais nutiktų neįtikėtinas dalykas – įsiveltų klaida, ši įmonė padengia visus patirtus nuostolius, nes yra apdrausta civilinės atsakomybės draudimu. „Eureka“ taip pat garantuoja ir visišką konfidencialumą, nes visi jos darbuotojai yra pasirašę itin griežtas diskretiškumą ginančias sutartis. Įmonė taip pat turi puikią savo darbinės srities žinovę advokatę, todėl klientams gali suteikti ir naudingą informaciją jais dominančiais klausimais. Be to, čia dirbama su pačiomis naujausiomis technologijomis, todėl visi klientų duomenys yra patikimai apsaugoti.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].