Pokyčiai yra mūsų gyvenimo dalis. Bręsdami mokomės, patiriame, susipažįstame su naujais žmonėmis, mūsų pasaulėžiūra plečiasi ir turtėja. Tampame empatiškesni ir protingesni, kantresni ir supratingesni, atviresni ir mylintys.

REKLAMA

Visi Zodiako ženklai turi charakterio bruožus, kurie sudaro jų esmę. Galbūt būsite nepatenkinti kai kuriomis savybėmis, bet galime iš karto pasakyti – nebandykite jų taisyti! Jums nepavyks!

REKLAMA

Avinas – nesupranta užuominų

Jei kada nors norėjote duoti užuominą Avinui, turime jums blogų naujienų: jis niekada nepriims jūsų užuominos! Avino ženklo vyrai nesuvokia subtilybių, nes niekada jomis nesinaudoja savo gyvenime. Norite vėrinio Kalėdoms? Geriau pasakykite jam tai tiesiai, nes jis nesupras jokių užuominų!

REKLAMA

Jautis: visada turi būti teisus

Vyras Jautis yra tas, kuris suteikia jums patikimumo ir stabilumo. Jaučio ženklo žmonės nekenčia, kai jiems sakoma, kad jie klysta. Kadangi sėkmingi santykiai priklauso nuo gero bendravimo ir kompromiso darbe, tai gali būti sudėtinga savybė, su kuria kovojate. Reikalas tas, kad Jaučio ženklo vyrai mano, jog jie visada teisūs. Bandymas priversti savo vaikiną pakeisti sprendimą yra žlugęs reikalas, todėl verčiau nekovokite!

REKLAMA

Dvyniai: neorganizuotumas

5 turtingiausi zodiako ženklai. Ar esate tarp išrinktųjų?

REKLAMA

Dvyniai yra draugiški, spontaniški ir nerūpestingi. Deja, abi šio Zodiako ženklo pusės reiškia, kad jis yra vienas iš labiausiai neorganizuotų žmonių, kuriuos kada nors sutiksite. Lengviausias būdas susidoroti su šiuo siaubingu asmenybės bruožu yra vadovauti viskam, kas jums svarbu. Datų planavimas, bendrų atostogų organizavimas ir kt. Jei nesate atsargūs, tai gali sukelti jų nepasitenkinimą, todėl būkite dėmesingi!

Vėžys: dažniau nei jūs patiria nuotaikų svyravimus

REKLAMA

Tai gali būti jums skausminga, bet kadangi tai susiję su jo asmenybe, to pakeisti negalima! Šis vaikinas tikriausiai niekada nebus atsipalaidavęs ir nerūpestingas, tačiau jis visada leis jums jaustis geriausia moterimi pasaulyje. Santykiai su vyru, gimusiu po šiuo ženklu, yra ugningi, aistringi, nes jo nuotaika dažnai svyruoja, tačiau jei esate tam pasiruošę – ir žinote, kad kartais jums reikės nuraminti jo neramią sielą ir rūpintis juo labiau nei norėtumėte, tuomet tai bus visaverčiai santykiai!

Liūtas: nesako, ką galvoja

REKLAMA

Kartais Liūtai gali būti stebėtinai pasyviai-agresyvūs! Kartais Liūtai tiesiogiai neišreiškia savo požiūrio, o griebiasi pasyvios agresijos. Jie negali nustoti to daryti! Santykiai su vaikinu, kuris niekada nekalba ir nepaaiškina, ką jis galvoja, yra tikras merginos galvos skausmas! Tačiau vargu ar jis kada nors pasikeis, todėl tereikia ir toliau jį mylėti tokį, koks jis yra.

Mergelė: per daug kritiška

REKLAMA

Mergelės ženklo vyrai yra tiesiog hiperkritiški! Jie turi neprilygstamą gebėjimą rasti visur trūkumų, nes jų analitiškumas ir dėmesys detalėms verčia juos pastebėti absoliučiai viską! Šis restorano meniu per daug prabangus, maistas blankus, padavėjas nemandagus ir pan. Kai jis per daug kritiškas sau, nesidžiaukite, laikui bėgant jis taip pat sėkmingai pradės nurodyti jūsų trūkumus! Deja, ši savybė tikriausiai niekada neišnyks!

REKLAMA

Svarstyklės: nebūna šalia, kai jums to reikia

Svarstyklių ženklo vyrai gali būti nuostabūs meilužiai! Jie visada nori daryti tai, kas jums patinka, tačiau taip pat nori, kad visi aplinkiniai būtų laimingi, todėl jūsų santykiai gali žlugti kituose etapuose. Jie jums pažadės visą pasaulį, bet ar kada nors galės jums tai duoti?! Jie gali pažadėti susitikti su jūsų tėvais, bet tada gali pamiršti, kad pažadėjo tai, ir tą dieną jiems reikės skubiai padėti broliui. Tai nėra tai, kad vyrui nerūpi, ne! Priešingai, jis labai rūpestingas! Žinoma, šis nepatikimumas kartais gali jus skaudinti, bet nieko negalite pakeisti.

REKLAMA

Skorpionas: visa apimanti kontrolė

Skorpionai linkę kontroliuoti viską, visur ir visada! Vyro Skorpiono savininkiškumas ir valdymas yra viena stipriausių jo savybių, ir vargu ar kada nors pavyks tai pakeisti.

REKLAMA

Šaulys: sako viską, ką galvoja

REKLAMA

Šaulių ženklo vyrai visada sako, ką turi omenyje, bet tai daro, deja, netaktiškai. Išsakymas to, ką jie galvoja, reiškia, kad jums nereikės spėlioti, kas jų galvoje, bet tai taip pat reiškia, kad turėsite susitaikyti su neapgalvotomis pastabomis. Problema ta, kad Šaulio ženklo vyrai retai kada moka laikyti liežuvį už dantų!

Ožiaragis: niekada dėl jūsų daug neišlaidaus

REKLAMA

Ožiaragiai vyrai išeikvoja per daug laiko ir pastangų, kad taptų kuo nors gyvenime, todėl jie tiesiog nesupranta, kodėl didžiąją laiko dalį turėtų linksmintis, ir, tiesą sakant, nemato prasmės mėtyti pinigų kažkam, išskyrus būtinus dalykus. Nesupraskite neteisingai, kai kalbama apie reikalingus daiktus (baldus, gražų kostiumą), jie pasiruošę išleisti sunkiai uždirbtus pinigus geriausios kokybės prekėms!

Vandenis: niekada nerodo emocijų

REKLAMA

Ne, tu nedraugauji su robotu, tiesiog tavo vaikinas negali reikšti teigiamų ar neigiamų emocijų, nes jis yra Vandenis! Po šiuo ženklu gimę vaikinai niekada neparodo kitiems, kaip jaučiasi. Šis emocinis atsiskyrimas gali būti labai žalingas, ypač jei manote, kad santykiai rūpi tik jums. Bet patikėkite, jie jaučia jums jausmus, net jei negali jų parodyti. Tiesiog Vandeniai galvoja savo galva, o ne širdimi!

Žuvys: nemėgsta būti žmonių kompanijoje

REKLAMA

Kurių zodiako ženklų atstovai vyrai nėra sukurti šeimai?

Žuvų ženklo vyrai yra nuostabūs, tačiau jie netoleruoja kitų žmonių buvimo. Kai Žuvų ženklo vyrai augo, jie tikriausiai buvo vieniši arba turėjo vieną ar du artimus draugus. Didžiąją laiko dalį jie praleido įkišę nosį į knygą su ausinėmis ausyse, užsiblokuodami nuo visų. Todėl jiems gali būti sunku didelėse žmonių kompanijose. Kai geriau juos pažinsite, sužinosite, kad jie yra itin draugiški ir rūpestingi žmonės!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.