Kaip sužinoti, kas buvote praeitame gyvenime?

Pasak kai kurių Rytų religijų, po mirties žmogus išgyvena reinkarnaciją – atgimimą. Jis gauna naujų gyvenimo pamokų ir ištaiso praeities klaidas. Kai jis pasieks nušvitimą, jis nustos atgimti ir ras ramybę. Pagal reinkarnacijos taisykles žmogus nežino, kas jis buvo praeitame gyvenime. Tačiau ekspertai įsitikinę, kad kiekvienas gali sužinoti, kas jis buvo anksčiau.

REKLAMA

Deja vu

Jei jus per dažnai persekioja deja vu jausmas, tai reiškia, kad galite išsiaiškinti, kas buvote praeitame gyvenime. Tai yra signalai, kuriuos pasąmonė siunčia žmogui iš ankstesnės patirties.

REKLAMA

Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kas buvote praeitame gyvenime, turite nuolat užsirašyti savo deja vu pojūčius. Paimkite knygelę ir užsirašykite viską, ką, jūsų manymu, matėte. Naudodamiesi šiais prisiminimais galite susidaryti išsamesnį vaizdą apie tai, kas buvote praeitame gyvenime. Galbūt tai padės iš naujo išgyventi reikiamą patirtį ir suprasti, kokia misija jūsų laukia.

Sapnai

Ekstrasensorinio suvokimo srities specialistai tvirtina, kad sapnai padeda suprasti, koks buvo žmogaus praeitas gyvenimas. Jie padeda prasiskverbti į pasąmonę, todėl smegenys patiria viską, ką žmogus yra matęs anksčiau. Daugelis žmonių sapnuoja, kad tapo gyvūnais. Tai reiškia, kad jie prisimena savo ankstesnį gyvenimą, kurį praleido kitame kūne. Jei žmogus sapnuoja nepažįstamus žmones, vietas ir kalbas, tada jis praleido savo praeitą gyvenimą kaip asmenybė.

REKLAMA

Su sapnais verta daryti tą patį, ką su deja vu. Iš karto po pabudimo užsirašykite viską, ką matėte sapne – po kelių tokių procedūrų gausite išsamų vaizdą apie tai, kas įvyko prieš reinkarnaciją.

Tikros baimės

Manoma, kad apie ankstesnį gyvenimą galima sužinoti iš žmogaus baimių. Tiksliau, jos padeda išsiaiškinti, kaip žmogus baigė savo gyvenimą. Kas bijo ugnies, žuvo ugnyje. Jei žmogus bijo aukščio, jis anksčiau tikriausiai užsiėmė ekstremaliu sportu. Kas bijo vandens, buvo šturmanas arba nuskendo. Įveikęs tikrąsias baimes, žmogus gali sužinoti, kas jis buvo anksčiau. Tačiau verta atkreipti dėmesį tik į tas fobijas, kurios atsirado iškart nuo gimimo.

REKLAMA

gyvenime

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].