Nuo seniausių laikų skirtingos tautos tikėjo būrėjais, raganomis ir tamsiosiomis jėgomis. Viduramžiais jie netgi medžiojo tuos, kurie, visuomenės nuomone, praktikavo magiją. Kai kurie iki šiol mano, kad yra moterų, kurios pardavė savo sielą velniui. Ir štai kokie, pagal jų nuomonę, išoriniai bruožai apie tai liudija.

REKLAMA

Akys

REKLAMA

Žalios ir tamsios akys jau nuo senų laikų buvo laikomos raganos ženklu. Šis įsitikinimas atsispindi tautosakoje – pasakose raganos dažniausiai turi būtent tokias akis.

Beje, per raganų medžioklę užtekdavo būti raudonplaukėmis ar žaliomis akimis, kad nusiųstų tiesiai į laužą. Chameleono akys, kurios keičia spalvą, priklausomai nuo šviesos, taip pat buvo įtartinos.

REKLAMA

Šiandien tokie išvaizdos bruožai laikomi išskirtinu bruožu ir kelia susižavėjimą. Ir šiuolaikiniai  nepaaiškinamų dalykų srities ekspertai yra tikri, kad akių ar plaukų spalva negali būti laikoma moters magiškų sugebėjimų įrodymu.

REKLAMA

Nosis

Tikėjimas, kad nosis su kuprele yra velnio ženklas, atsispindi rusų pasakose. Visos jose esančios raganos susikūprinusios, senos moterys, turinčios dideles į snapus panašias nosis. Tačiau veidotyros srities ekspertai mano, kad tokia savybė veikiau rodo lankstų protą ir įžvalgą, o ne raganavimą.

REKLAMA

Sunkus žvilgsnis

REKLAMA

Manoma, kad raganos turi sunkų žvilgsnį, nuo kurio kitos moterys nori pasislėpti ar patraukti akis. O vyrus toks žvilgsnis žavi ir traukia.

Remiantis senovės šaltinių liudijimais, taip yra dėl to, kad vyrai negali atsispirti burtininkės moters kerams. Jos sunkus žvilgsnis jiems atrodo traukiantis ir jie pasirengę stačia galva skubėti paskui tokią moterį.

REKLAMA

Veido išraiška

REKLAMA

Sakoma, kad pagal žmogaus veido išraišką galite nustatyti visus žmogaus ketinimus ir mintis. Taigi, plėšri veido išraiška yra vienas pagrindinių žmogaus ryšio su piktomis dvasiomis ženklas.

Žvelgdami į ją, žmonės gali net sustingti, kaip triušis sustingsta pamatęs plėšrūną. Tokia veido išraiška taip pat buvo signalas senovės slavams, kad moteris atsidūrė tamsių jėgų nemalonėje.

REKLAMA

Metams bėgant – veidas nesikeičia  

REKLAMA

Raganos veidas, bėgant metams, praktiškai nesikeičia, o tai paaiškinama tokių moterų sugebėjimu magiškų apeigų pagalba išlaikyti jaunystę. Sakoma, kad jos maudosi kraujo voniose, kad išliktų jaunos ir gražios.

Šiaip ar taip, moteris, kuri yra garbaus amžiaus ir be plastinių operacijų atrodo jauna, yra potenciali ragana.

REKLAMA

Trūkumas

REKLAMA

Išorinis trūkumas arba vadinamasis „velnio ženklas“ yra dar vienas aiškus ženklas, kad moteris susijusi su piktosiomis dvasiomis. Tokiais ženklais laikomi dideli apgamai, žvairumas ar atvėpusios ausys. Tiesa, šiuolaikiniai ezoterikai mano, kad toks išorinis trūkumas tik liudija žmogaus polinkį į ekstrasensinius sugebėjimus – pavyzdžiui, į pranašystės dovaną.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].