Kaip išvalyti naudotus daiktus nuo neigiamos energijos?

Ne paslaptis, kad žmogaus daiktai kaupia jo energiją. Tai ypač aktualu drabužiams, kurie prigludę prie kūno ir dažnai liečiasi su žmogumi. Jie sugeria ne tik teigiamas emocijas, bet ir neigiamas, o jos išlieka tikrai ilgiau. Todėl jei įsigijote naudotus drabužius, prieš juos dėvėdami, turite juos išvalyti nuo neigiamos energijos. Tai galima padaryti kai kurių ritualų pagalba.

REKLAMA

Druska

Norint išvalyti daiktą nuo neigiamos energijos druska, reikia jį mirkyti joje keletą dienų. Paimkite dubenį ar kibirą, įdėkite į jį 5-7 šaukštus druskos ir palikite mirkti. Druska yra puikus vaistas nuo neigiamos energijos. Su jos pagalba mūsų protėviai išvydavo piktąsias dvasias, raganas ir visą negatyvą.

REKLAMA

Taip pat galite nuvalyti daiktą druska, sumaišyta su vandeniu. Tačiau verta prisiminti, kad ne visos medžiagos gali būti apdorojamos tokiu būdu.

Smilkalai

Rytų kultūrose tikima, kad smilkalai padeda išvalyti neigiamos energijos erdvę. Tačiau jie gali padėti valyti ir daiktus. Yra du būdai išvalyti daiktus nuo ankstesnio savininko. Pirmuoju atveju užtenka savaitei į kišenes įsidėti smilkalų ir padėti daiktą į spintą. Antrasis greitesnis: paimkite smilkalus, uždekite ir keletą minučių fumiguokite daiktą dūmais. Šiuo metu verta galvoti tik apie gėrį, bet kokios neigiamos emocijos gali sutrikdyti ritualą.

REKLAMA

Geriausiai neigiamą energiją valo smilkalai su bergamotės, sandalmedžio, cinamono ir baltojo šalavijo kvapu.

Ugnis

Idealus valiklis yra ugnis. Ji naudojama kiekvieną kartą, kai norisi atsikratyti neigiamos energijos. Turite uždegti žvakę ir nukreipti ją prieš laikrodžio rodyklę virš prekės, kurią įsigijote iš kito asmens.

REKLAMA

Su papuošalais situacija yra daug sudėtingesnė. Kadangi jie tvirtai kaupia savo ankstesnio savininko energiją, vienintelis būdas atsikratyti energijos yra juos vėl ištirpdyti. Galite pagaminti kitą aksesuarą, tačiau apdaila turi būti išvalyta ugnimi.

energijos

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].