Jei taip naudosite skalbimo kapsules, nenustebkite, jei jos nepadės

Jas yra patogu ir greita naudoti. Tačiau jūs turite žinoti, kaip naudoti skalbimo kapsules, kad jos būtų visiškai veiksmingos. Turėtumėte atsiminti 2 svarbius dalykus, kad ploviklis gerai ištirptų ir veiktų taip, kaip reikia.

REKLAMA

Kapsulės jau keletą metų populiarios. Tačiau yra skeptikų, kurie abejoja, ar jos tokios pat veiksmingos kaip milteliai. Pasirodo, neigiamos nuomonės ir patirtys gali kilti dėl to, kad ne visi žino, kaip teisingai naudoti skalbimo kapsules. Papasakosime, ką reikia atsiminti, kad jos veiktų taip, kaip norite.

REKLAMA

Kokie yra skalbimo kapsulių pranašumai?

Kaip minėjome, naudoti skalbimo kapsules yra labai patogu. Jose tiksliai išmatuota dalis ploviklio. Taigi jums nereikės svarstyti, kiek miltelių įdėti. Kapsulėje yra ne tik skalbimo milteliai, bet ir audinių minkštiklis, dėmių valiklis, o baltų drabužių kapsulėse dažnai ir baliklis. Tai reiškia, kad vienas gaminys gali pakeisti kelis preparatus, o tai sutaupys vietos vonios kambaryje. Kapsulių šalininkai taip pat atkreipia dėmesį į tai, kad jų naudojimas pagreitina skalbimo mašinos paruošimo darbui procesą. Viskas dėl to, kad skalbimo priemonė tiesiog metama į būgną kartu su drabužiais.

Kaip naudoti skalbimo kapsules, kad jos būtų veiksmingos?

Svarbiausias skirtumas tarp skalbimo kapsulės ir skalbimo miltelių yra tai, kur mes jas dedame. Jokiu būdu kapsulės negalima dėti į stalčių. Įdėkite ją į būgną. Kad ji tinkamai veiktų, turite ją įdėti į tuščią būgną. Tik po to galite įdėti drabužius. Užmesti kapsulę ant viršaus yra rimta klaida. Kad jos medžiagos gerai ištirptų, kapsulėje turi būti daug vietos ir vandens. Tokias sąlygas galima sudaryti tik jai esant būgno apačioje.

REKLAMA

Kaip naudoti kapsules, kad jos visiškai ištirptų?

Pasitaiko, kad ištraukus drabužius iš skalbimo mašinos ant jų lieka skalbimo kapsulės išorinio apvalkalo likučių. Tai, kad ši preparato dalis ne visada gerai ištirpsta, yra gana dažna problema. Dažniausia to priežastis yra per žema vandens temperatūra. Ne visos kapsulės suyra, pavyzdžiui, 20 °C temperatūroje. Renkantis preparatą verta pasitikrinti gamintojo deklaruojamą kapsulių tirpimo temperatūrą. Ne visiškai ištirpusi danga gali ne tik nusėsti ant drabužių, bet ir likti skalbimo mašinos viduje. Tai savo ruožtu sukelia, pavyzdžiui, išleidimo žarnos užsikimšimą. Prieš pradėdami naudoti kapsules, įsitikinkite, kad pasirinkote produktą, tinkamą skalbti jums reikiamoje temperatūroje.

skalbimo kapsules

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].