Ką spalio mėnesiui pataria finansinis Mėnulio kalendorius?

Finansinis Mėnulio kalendorius padės suprasti, kaip ir ką reikia daryti kiekvieną spalio dieną, kad sulauktumėte daugiau finansinės sėkmės. Astrologai papasakojo, kokia bus Mėnulio energija šiuo laikotarpiu.

Spalio 1, 2 d.

Dylantis Mėnulis Liūto ženkle nėra geriausias metas darbui. Astrologai pataria pirmąsias dvi šio mėnesio dienas nekelti sau ambicingų ir sunkių užduočių, taip pat nesinešioti su savimi didelių pinigų.

Spalio 3, 4 ir 5 d.

Dylančio Mėnulio perėjimas į Mergelės ženklą žymi laikotarpio, per kurį reikia kuo daugiau laiko skirti pareigoms darbe ir namuose, pradžią.

Spalio 6, 7 d.

Spalio 6 d. – jaunatis Svarstyklėse. Tai labai palankus derinys tiems, kurie nori dirbti ramiai ir be nereikalingos įtampos. Spalio 7 d. – pirmoji Mėnulio augimo diena tame pačiame ženkle. Tai puikus laikas apsipirkti ir pramogauti.

Spalio 8, 9 d.

Per šias dvi dienas geriau nepasiduoti brangiems pirkiniams. Kol Mėnulis auga Skorpiono ženkle, turite sutelkti dėmesį į namų ruošos darbus ir į anksčiau pradėtų projektų užbaigimą.

Spalio 10, 11 d.

Tai dvi idealios dienos apsipirkti, dirbti, investuoti į verslo plėtrą. Per Šaulio ženkle pilnėjantį Mėnulį didelės sėkmės sulauks aktyvūs žmonės, nepasiduodantys stereotipiniam mąstymui.

Spalio 12, 13 d.

Mėnulio perėjimas į Ožiaragio ženklą neigiamai paveiks kūrybinį mąstymą. Taip pat šiuo metu geriau neklausyti intuicijos. Pasikliaukite logika, kad neprarastumėte daug pinigų.

Spalio 14, 15 d.

Mėnulio pilnėjimo Vandenio ženkle dienomis žmonių, išsiskiriančiu neįprastu požiūriu į pasaulį, laukia didžiulė finansinė sėkmė. Tai puiki diena pradėti naują verslą.

Spalio 16, 17, 18 d.

Šios trys Mėnulio pilnėjimo Žuvų ženkle dienos yra nepalankios brangiems apsipirkimams ir kelionėms. Finansinės sėkmės pagrindas bus gebėjimas teisingai nusistatyti prioritetus.

Spalio 19, 20 d.

Spalio 19 d. – paskutinė Mėnulio augimo Avino ženkle diena. Tai puiki ir naudinga diena bet kokiam fiziniam darbui. Spalio 20 d. – pilnatis tame pačiame ženkle. Labai pavojinga ir nenuspėjama diena, kurios metu geriau nerizikuoti.

Spalio 21, 22 d.

Mažėjantis Mėnulis Jaučio ženkle mums visiems atneš daug finansinės sėkmės. Šiomis dienomis naudinga užsiimti suplanuotais ir neplanuotais pirkiniais namams bei šeimai. Taip pat galite išleisti pinigų savo išvaizdos pakeitimui.

Mėnulio

Spalio 23, 24, 25 d.

Kol Mėnulis mažėja Dvyniuose, galite leisti pinigus romantiškam pasimatymui. O likusias išlaidas geriau atidėti. Laukia tam tikra pažanga darbe, ypač pardavimų srityje.

Spalio 26, 27 d.

Mažėjantis Mėnulis vėžio ženkle yra geras derinys sprendžiant skirtumus darbo vietoje. Komandinis darbas šiomis dienomis atneš daug sėkmės.

Spalio 28, 29, 30 d.

Mūsų laukia nedidelis finansinė sąstingis. Finansiniai srautai susilpnės dėl mažėjančio Mėnulio ir Liūto energijos nenuoseklumo. Per šias tris dienas geriau neimti paskolų ir niekam neskolinti pinigų.

Spalio 31 d.

Paskutinė mėnesio diena bus palanki įvairaus dydžio darbams ir finansinei veiklai. Mėnulio mažėjimas Mergelės ženkle atneš mums sėkmės.

Kuriuos zodiako ženklus labiausiai paveiks balandžio 8 d. supermėnulis?

Lai spalis jums bus pergalių, o ne nusivylimų metas!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].