Kiekvienas iš mūsų turi skirtingą sėkmingą spalvą. Kad suprastumėte, kuris atspalvis jums labiausiai tinka, siūlome pasinaudoti numerologija. Ekspertai papasakojo, kaip pagal gimimo datą lengvai nustatyti savo laimingąją spalvą.

Dabar metas išsiaiškinti, kokie atspalviai gali būti veiksmingiausi jūsų pagalbininkai siekiant asmeninės laimės.

Numerologiniai skaičiavimai

Norint nustatyti idealią spalvą, tereikia žinoti savo gimimo datą. Pavyzdžiui, paimkite datą 1994 07 23. Tiesiog sudėkite visus skaitmenis: 2+3+0+7+1+9+9+4=35. Sudėkite skaičius tol, kol gausite rezultatą nuo 1 iki 9. 3+5=8.

Toliau tereikia iššifruoti gautą skaičių.

Iššifruokite skaičių ir nustatykite sėkmės spalvą

Vienas. Žmonės, kurių apskaičiavimuose jis šis skaičius, turėtų dėvėti daugiau baltų drabužių. Apskritai balta spalva jiems yra geriausia, nes padeda išlaisvinti socialinius įgūdžius. Jis idealiai tinka gimusiems po skaičiaus 1 globa.

Du. Jei jums sudėjus skaičius gavosi skaičius du, stenkitės dažniau dėvėti mėlynos spalvos drabužius arba apsupkite save mėlyna spalva darbe ir namuose. Šis atspalvis pasižymi galingomis raminamosiomis ir apsauginėmis savybėmis. Atsižvelgiant į tai, kad šio numerio žmonės dažnai nervinasi ir nerimauja dėl smulkmenų, ši spalva jiems bus pati tinkamiausia.

Trys. Žmonės, kurių skaičius yra trys, pasižymi stipria dvasine asmenybės puse. Jie protingi, išmintingi, tačiau jų fizinė būklė yra labai prasta. Tai reiškia, kad geriausia pagalbinė spalva jiems bus žalia. Kuo dažniau į ją žiūrės, tuo daugiau jėgų turės.

Keturi. Skaičius ketvertas reiškia visišką žmogaus harmoniją su pačiu savimi. Tokiems žmonėms gyvenime trūksta vieno dalyko – motyvacijos. Jie turėtų naudoti raudoną spalvą kaip talismaną. Ji skatina aktyvumą, norą gyventi, mylėti ir judėti į priekį bet kokioje situacijoje.

Penki. Žmonės, kurie gavo sudėję skaičių penki, dažnai nesugeba susikoncentruoti į vieną dalyką. Juoda spalva gali padėti ištaisyti šią situaciją. Jiems ypač svarbu pažvelgti į ką nors juodo darbo proceso metu. Šis atspalvis bus nepakeičiamas tiems, kurie nemoka susitelkti į svarbius dalykus.

Šeši. Tai kūrybingiausi planetos žmonės. Jei skaičiavimuose gavote skaičių šeši, oranžinę spalvą turėtumėte naudoti kaip talismaną ir energijos laidininką. Šios spalvos drabužiai ar aplink esantys daiktai padės priimti nepaprastus sprendimus ir efektyviau generuoti šaunias idėjas.

Septyni. Šis skaičius yra sėkmės magnetas. Jei skaičiuodami gausite šį skaičių, žinokite, kad fortūna visada jus stebi ir stengiasi padėti. Deja, ir jūs turite silpnų vietų. Pavyzdžiui, stiprios intuicijos stoką. Violetinė spalva, siejama su magija ir super galiomis, todėl gali padėti kompensuoti šį trūkumą.

Aštuoni. Aštuonetas reiškia, kad jūsų sėkmės ir pasisekimo spalva yra raudona. Turite viską, ko reikia finansinei sėkmei, tačiau kartais jums trūksta motyvacijos. Raudonas atspalvis gali padėti kompensuoti entuziazmo trūkumą. Būkite atsargūs, nes šios spalvos perteklius gali paskatinti polinkį į avantiūras ir nepagrįstą riziką.

Devyni. Šis skaičius reiškia, kad jūsų sėkmės spalva yra mėlyna. Turite drąsos ir noro tobulėti, bet kartais pritrūksta gebėjimo tinkamai paskirstyti vidinius išteklius. Mėlyna spalva gali padėti tai ištaisyti.

angelų žinutės

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].