5 įspūdingi pokyčiai, kurie įvyks, jei atsisakysite saldaus maisto

Pokyčiai neateina be pastangų. Jei esate saldaus maisto gerbėjas, tada tikrai žinote, kaip sunku susilaikyti, kad per dieną nesuvalgytumėte kokio nors saldaus deserto. Atrodo, kad pats kūnas prašo jį pripildyti šiais paprastaisiais angliavandeniais, kurie akimirksniu pakelia nuotaiką, tačiau per juos priaugame papildomo svorio…

pokyčiai

Priklausomybė nuo cukraus: mitas ar tikrovė?

Nutukimo problema dabar yra vis aktyviau aptarinėjama. Specialistai išskiria dvi pagrindines priežastis, kodėl žmones kankina antsvoris: 1) sėslus gyvenimo būdas; 2) ženkliai padidėjęs perdirbtų produktų, kuriuose yra daug cukraus, vartojimas

Jei antsvorio problema jūsų nekankina, vis tiek verta persvarstyti savo mitybą, kad sumažintumėte suvartojamo cukraus kiekį. Pasistenkite atsisakyti kasdienio saldumynų vartojimo ir netrukus pastebėsite akivaizdžius savo figūros ir savijautos pokyčius.

pokyčiai

1. Tikrasis produktų skonis

Kai jūsų receptoriai nebus įpratę prie „ko nors skanaus“, sužinosite, kad daugelis produktų turi labai įdomų skonį ir net yra skanesni už saldumynus. Net arbata be cukraus atsiskleis jums kitokiu skoniu!

2. Normalizuota žarnyno veikla

Pašalinę iš raciono maisto produktus, kuriuose yra daug cukraus (konditerijos gaminius, įvairius kepinius) ir pakeisdami juos sveiku maistu, pradžiuginsite virškinimo traktą. Po kurio laiko pajusite, kad nebeturite jokių žarnyno problemų.

pokyčiai

3. Atsikratysite papildomų kilogramų

Jei nevalgysite jokių saldumynų, neturėsite jokių problemų su svoriu. Jei prie to dar pridėsite bent jau minimalų fizinį krūvį, tada nereikalingų kilogramų labai greit atsikratysite. Juk kiekvienas to norime!

pokyčiai

4. Aktyvumas ir energija

Numetę svorio ir atsikratę nepasitenkinimo savimi, jausitės kaip kitas žmogus: kūne atsiras lengvumas, pagerės jūsų nuotaika ir būsite pasiruošę kalnus nuversti! Pasitikintys savimi žmonės greičiau išpildo savo svajones, linkime jums to paties!

5. Nugalėkite priklausomybę

Galbūt tai bus jūsų didžiausias laimėjimas, nes priklausomybė nuo cukraus yra tokia pati bloga kaip ir bet kuri kita. Geriau jausitės ne tik fiziškai, bet ir psichiškai, kad sugebėjote laimėti šią sunkią kovą. Pradėkite savimi didžiuotis!

Kad atsisakyti saldumynų būtų lengviau, siūlome sąrašą produktų, kurių turite būtinai atsisakyti dėl didelio cukraus kiekio juose:

gazuoti gėrimai;

pokyčiai

nektarai ir sulčių gėrimai;

saldūs pieno produktai;

pokyčiai

pyragai ir saldainiai.

Žinoma, iš pradžių bus sunku atsisakyti saldaus maisto, bet patikėkite, pokyčiai jus pradžiugins!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].