9 gudrybės, kurių kirpėjas nenori atskleisti. Pasinaudokite jomis!

Kirpėjas, atrodo, turi stebuklingas rankas! Kirpyklą visuomet paliekame labai gražios, o plaukai būna neįtikėtinai paklusnūs. Deja, kai bandome tas pačias procedūras pasidaryti namuose, nepavyksta. Taip yra todėl, nes kirpėjas žino kelias gudrybes, kurias mes jums atskleisime! 

Kirpimai, kirpėjas

1. Kondicionierius

Žmonėms, kurių galvos oda yra sausa, reikia papildomo drėkinimo kondicionieriumi. Dažniausiai šią priemonę žmonės tepa per visą plaukų ilgį, įskaitant ir šaknis. Paprastai oda kasdien išskiria pakankamą kiekį riebalų, taigi, jei galva nebus plaunama kiekvieną dieną, kondicionierius, tepamas ant šaknų, vizualiai pavers plaukus dar riebesniais, todėl kirpėjai pataria ant šaknų jo netepti.

2. Ką daryti, kad plaukai būtų tvarkingi?

Norėdami, kad plaukai atrodytų tvarkingi ir niekur nesimatytų išlindusių ne vietoje plaukų sruogų, turite atsiminti vieną triuką. Apipurkškite plaukų segtukus laku ir tik tuomet juos naudokite. Šiuo atveju segtukai tvirtai susegs plaukus ir jie nestyros išlindę į visas puses. 

kirpėjas

3. Šilkas

Visi seniai žinojo, kad jei nusausinsite plaukus šilkiniu audiniu, jie įgis neįtikėtiną blizgesį. Tik nedaugelis žino, kad geriausia yra miegoti ant šilkinės pagalvės. Medvilnė sugeria plaukų drėgmę ir būtent dėl ​​to ryte atsibundate susivėlusiais plaukais.

kirpėjas

4. Galvos masažas

Kasdienis galvos masažas dušo metu gali atrodyti tarsi laiko švaistymas, tačiau jis tikrai skatina plaukų augimą ir stiprina šaknis. Išbandykite!

5. Šukos

Dauguma žmonių daro tą tą pačią klaidą – šukuoja šlapius plaukus šepečiu. To daryti negalima! Vietoj šepečio geriau naudokite šukas retais dantimis, taip daug mažiau pakenksite plaukams.

kirpėjas

6. Kaip padaryti, kad plaukai atrodytų tankesni?

Deja, bet ne visi gali džiaugtis tankiais plaukais. Kaip padaryti, kad vizualiai jie atrodytų tankesni? Yra paslaptis, kuri padės padaryti jūsų šukuoseną nepakartojamai gražią. Kai susirišate plaukus į uodegą, praskirkite apatinę ir viršutinę plaukų dalį ir ten įdėkite mažą segtuką, ant jo krentantys plaukai atrodys tankesni!

7. Segtukų segimasis ne ta puse

Esame tikri, kad plaukų segtukus segatės banguotąja puse į viršų. Tiesą sakant, turėtų būti atvirkščiai. Banguota pusė buvo tiesiog sugalvota tam, kad būtų lengviau pritvirtinti plaukus, o tiesioji pusė tam, kad geriau juos prilaikytų.

kirpėjas

8. Plaukų šaknys

Jei plaukai dažomi ilgą laiką ir vis nerandate laiko apsilankyti pas meistrą, turite paslėpti ataugusias plaukų šaknis. Norint tai padaryti, jums reikia sauso šampūno (nesvarbu, kad neseniai plovėte galvą) ir šukų, su kuriomis bus lengviau padaryti zigzaginį plaukų skyrimą. 

kirpėjas

9. Neklusnūs plaukai

Visada yra du ar trys plaukai, kurie nenori paklusti ir stovėti jiems skirtoje vietoje. Tik nepurkškite visos galvos plaukų laku. Norint kovoti su neklusniais plaukais, jums tereikia įprasto dantų šepetėlio, ant kurio galite užpurkšti plaukų lako ir juo sušukuoti neklusnius plaukus.

Pasidalinkite šiais naudingais patarimais su savo draugais!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].