5 įsitikinimai, kurie padės įveikti bet kokius sunkumus

Kiekvienas iš mūsų patiria gyvenimo sunkumų, tačiau visi juos įveikiame skirtingais būdais. Vieni be baimės eina jų pasitikti, o kiti laukia tinkamo momento. Nesvarbu, kokią strategiją taikysite. Svarbiausia yra jūsų požiūris ir įsitikinimai.

REKLAMA

Kas yra įsitikinimai?

gyvenimas, galvojimas

Jūsų įsitikinimai yra tai, kuo tikite. Tai yra jūsų vertybių sistema, jūsų pasaulėžiūra. Tai ugdo jūsų gebėjimą įveikti gyvenimo sunkumus. Yra dviejų tipų įsitikinimai – naudingi, apie kuriuos bus kalbama vėliau, ir ribojantys, kurių reikia kuo greičiau atsikratyti. Riboti įsitikinimai neleidžia mums tobulėti ir išeiti iš sunkių gyvenimo situacijų.

REKLAMA

Štai dažniausiai ribojantys įsitikinimai:

  • „Aš esu nevykėlis“;
  • „Aš nieko negaliu“;
  • „Aš nuolat patenku į bėdą“;
  • „Nerandu bendros kalbos su žmonėmis“;
  • „Laimė neegzistuoja“ ir pan.

Akivaizdu, kad tokia pasaulėžiūra ir tokios nuostatos griauna gyvenimą ir neleidžia vystytis. Jei jums atrodo, kad su jumis ar su šiuo pasauliu kažkas negerai, žinokite, kad taip tik atrodo. Įvykiai jūsų gyvenime susiformuoja ne atsitiktinai, o pagal jūsų pažiūras.

REKLAMA

įsitikinimai

Kokius įsitikinimus turėtumėte perimti?

Pasistenkite kuo dažniau sau sakyti šias frazes. Tegul jos jums tampa laimės mantra, nes taip turėtų galvoti stiprus ir sėkmingas žmogus, norintis pakeisti savo gyvenimą ir išmokti įveikti bet kokias iškilusias problemas.

REKLAMA

„Aš esu stiprus žmogus“. Kai jaučiate, kad netrukus palūšite, tiesiog pasakykite sau, kad esate pakankamai stiprus, kad išgyventumėte bet kokias negandas. Visata, Dievas, likimas ir karma nesuteikia mums išbandymų, su kuriais negalime susidoroti. Po tamsios nakties visada ateina šviesi aušra. Esate pakankamai stiprus sulaukti šviesos.

„Aš galiu padaryti bet ką, nes laimė priklauso nuo manęs“. Viskas, kas jus supa, yra jūsų fantazijų vaisius, jūsų svajonių ir minčių rezultatas. Būtent tai priveda jus prie to, kad norite imtis veiksmų. Ir toliau galvokite, kad laimė yra jūsų nuopelnas. Visata bando padaryti jus laimingesnius, tačiau jos įtaka dažnai yra minimali, nors ir nereikšminga. Reikia atsiminti, kad galite pasiekti absoliučiai bet kokį tikslą. Vienintelis klausimas yra, ar esate pasirengę tam išleisti reikiamus išteklius.

REKLAMA

„Pritraukiu sėkmę ir gerumą“. Visai nebūtina, kad žmogus gimtų kokiu nors privilegijuotu visuomenės nariu, kad būtų sėkmingas. Pirmas žingsnis kelyje į turtus ir pripažinimą yra tikėjimas, kad tai įmanoma. Tik po to reikia imtis kai kurių svarbių ir būtinų veiksmų. Jei norite būti puikus sportininkas, turite eiti į sporto salę. Jei norite pasistatyti namą, tai turite daugiau dirbti, kad jam užsidirbtumėte.

REKLAMA

„Aš myliu save”. Nepatenkintas savimi žmogus nepatenkintas savo gyvenimu. Tas, kuris nemyli savęs, negali būti laimingas. Reikia mylėti ne tik kūną, bet ir sielą. Reikia priimti save, o ką galima pataisyti, pabandyti pakeisti savyje. Meilė sau yra pagrindas. Taip, kartais sunku save mylėti, nes mums nepatinka mūsų išvaizda, talentas. Taip pat suprantame, kad gyvenime padarėme daug klaidų, tačiau tai nėra taip svarbu, daug svarbiau yra jūsų dabartinė savijauta. Mylėkite save ir savo dabartį, kad pakeistumėte ateitį ir požiūrį į praeitį. Netrukus žmonės pajus jūsų meilę sau.

„Esu atviras viskam, kas nauja“. Naujumas yra pagrindinė daugelio žmonių gyvenimo varomoji jėga. Jei atsiversite kažkam naujam, labai greitai sulauksite daug dovanų iš Visatos. Nebijokite ieškoti naujų pomėgių, lankytis naujose vietose ir susitikti su naujais žmonėmis.

REKLAMA

įsitikinimai

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].