4 vietos, kuriose neturėtumėte fotografuotis

Šiuolaikiniame pasaulyje žmonės daug fotografuojasi ir dažnai nepagalvoja apie pasekmes. Svarbu atkreipti dėmesį į aplinką, kurioje darote nuotraukas. Kiekviena vieta turi savo energiją – gerą arba blogą. Tai suteiks atitinkamą aurą nuotraukoms. Tačiau 4 vietų turėtumėte tikrai vengti, jose fotografuotis nepatariama.

Po tiltu

Jau seniai žinoma, kad tiltai kaupia neigiamą energiją. Protėviai tikėjo, kad tiltas jungia du pasaulius – gyvųjų ir mirusiųjų ir tarp jų yra labai plona linija. Todėl geriau nesifotografuoti po tiltais, kad nepatirtumėte įvairių nelaimingų atsitikimų ir bėdų.

Apleistame pastate

fotografuotis

Tokiose vietose yra sugedusi, sunaikinta energija, kuri kartu su nuotraukomis gali pereiti į nuotraukoje esančio asmens namus. Tai nieko gero nežada, tik problemas ir ligas. Apskritai niekada negalima tiksliai pasakyti, kokie žmonės anksčiau gyveno apleistame name, neaišku ir tai, kodėl jį jie apleido.

Žinoma, tokias taisykles galima priskirti bet kuriam objektui, tačiau kalbant apie daugelį metų tuščias ir apleistas vietas, jų energijos tiekimas tampa nestabilus ir yra lengvai perduodamas kitiems.

Ligoninės

Visiškai akivaizdu, kad neturėtumėte fotografuotis ten, kur kaupiasi sergančių ir kenčiančių žmonių energija. Tie, kurie fotografuojasi ligoninėse, rizikuoja gauti neigiamą žmonių energiją. Nerekomenduojama namuose laikyti sergančio žmogaus atvaizdų, kad kančios energijos nepereitų gyvenantiems žmonėms. Nerizikuokite savo šeima.

Taip pat turite atsiminti, kad neturėtumėte fotografuoti asmens, kurio būklė yra kritinė. Niekada negalima numatyti, kaip jo energija paveiks jus.

Neseniai mirusio asmens namai

fotografuotis

Mirusio žmogaus aura ilgą laiką gali likti jo namuose. Ir jei ji pateks į nuotrauką, tada velionio siela nenusiramins, bet įstrigs toje nuotraukoje. Tokią nuotrauką padariusiam asmeniui gresia bėdos, ligos ir net ankstyva mirtis. Tikrai nerekomenduojama fotografuotis neseniai mirusių asmenų namuose.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].