Neatsakingumas ir lengvabūdiškumas – tai bruožai, kuriuos daugelis žmonių stengiasi eliminuoti iš savo gyvenimo. Kai kurie žmonės supranta, kad su šiomis savybėmis toli nenueis ir iš to nebus sėkmės.

REKLAMA

Esmė ta, kad niekas nenori su tokiais žmonėmis bendradarbiauti, o tai reiškia, kad bendravimas, duodantis geriausių rezultatų, neįvyks. Asmuo, kuriam pavyko tapti žmogumi, kuriuo galima pasikliauti, stengsis apsupti save tokiais pačiais žmonėmis, kad nekiltų jokių abejonių. Ši mintis yra gera ir gali būti įgyvendinta. Tačiau norint tai padaryti, reikia sugebėti atsirinkti tuos, kurie nenuviltų. Nepatikimiems, neatsakingiems žmonėms būdingi keli požymiai.

REKLAMA

Savanaudiškumas

Tam tikru ar kitokiu mastu toks žmogus yra matomas kaip neveiklus ir neįsipareigojantis asmuo.

REKLAMA

Jis yra užsiėmęs savo poreikiais ir galvoja tik apie savo troškimus.

Taip elgdamasis jis gali naudotis kitais, nuolat prašyti jų pagalbos. Savanaudis jiems padėkoja, bet tik žodžiais. Tačiau jis nesiūlo niekuo už tai atsilyginti.

REKLAMA

Daugybė pažadų

REKLAMA

Yra tokių, kurie tikrai turi daug galimybių, kurie sugeba visur ir su viskuo susitvarkyti. Tačiau atminkite, kad tas, kuris daug žada, dažniausiai pasirodo esąs vėjavaikis.

Tokiam žmogui nieko nereiškia pasakyti, o paskui pamiršti ir nieko nepadaryti. Tokiu atveju jis gali pasiteisinti dėl pernelyg didelio savo užimtumo.

REKLAMA

Bendras nepasitikėjimas

Aplinkiniai žmonės gali klysti, su kiekvienu iš jų žmogus gali elgtis skirtingai. Bet vis dėlto, jei dauguma jo pažįstamų juo nepasitiki, tai turėtų jums jau kelti nerimą.

REKLAMA

Be abejo, jie gerai yra išstudijavę šį asmenį ir gali pasakyti, kas jam yra būdinga. Jei jie mano, kad jis nepatikimas, tai neabejotinai jis dėl vienokių ar kitokių priežasčių toks ir bus.

Gyvenimas – tai chaosas

REKLAMA

Gyvenantis be įsipareigojimų žmogus neturi jokio tvarkaraščio, jokio grafiko, jokių aiškių planų.

REKLAMA

Jis viską daro spontaniškai, šokinėja nuo vienos užduoties prie kitos. Esant tokiam požiūriui, jis daug ką pamiršta ir turi mažai laisvo laiko.

Nesitikėkite, kad jis pasikeis. Toks žmogus tikrai jus nuvils, paliks jus vienus su jūsų problemomis bei neįvykdytais savo įsipareigojimais.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].