Niekada nevalykite šių vietų mikropluošto šluoste. Padarysite žalos!

Jau keletą metų mikropluošto šluostės yra labai populiarios. Jos yra labai pigios ir pagamintos iš itin gerai sugeriančios medžiagos. Tačiau šiandien papasakosime, ko geriau nevalyti mikropluošto šluoste.

REKLAMA

Namų švara yra tikras iššūkis, todėl norime tvarkytis kaip galima lengviau. Tuomet į pagalbą atskuba įvairios valymo priemonės ir įrankiai, kurie pagreitina šį procesą. Tačiau dažnai paaiškėja, kad jie tinka ne visiems paviršiams, o kas blogiausia – daugelį jų gali sugadinti. Todėl jei planuojate valyti, būtinai pasidomėkite, ko jokiu būdu negalima valyti mikropluošto šluoste.

Kas yra mikropluoštas?

Pagrindiniai jo pranašumai yra tai, kad jis yra antistatinis, o tai reiškia, kad jis pašalina dulkes ir nešvarumus kaip burtų lazdelė. Tokios šluostės pagamintos iš poliesterio arba poliamido pluošto, todėl jos labai plonos. Pagrindinis jų privalumas yra tai, kad jos neleidžia taršos dalelėms patekti į orą. Verta pridurti, kad iš šios medžiagos pagamintos šluostės yra itin patvarios ir atsparios, jomis naudotis galima labai ilgai. Jas naudojant svarbu laikytis higienos. Audinys turi būti išskalbtas po kiekvieno naudojimo, tada juo galėsite naudotis kelerius metus.

Ko nevalyti mikropluošto šluoste?

Šios šluostės universalus naudojimas puikiai tinka kasdieniam valymui. Šluostėmis valome baldus, virtuvės stalviršius, langus ir net automobilių apmušalus. Vis dėlto tai ne visada geriausias pasirinkimas. Tokiomis šluostėmis nerekomenduojamas valyti grindų, tualeto ar kriauklės. Dėl to kaltos yra bakterijos, kurios patenka ant mikropluošto ir lieka ant jo, nepaisant plovimo ar garinimo. Todėl šių paviršių valymas šiomis šluostėmis gali padaryti daugiau žalos nei naudos. Jei valysite šiuos paviršius, šluostės daugiau nenaudokite. Arba naudokite šiems paviršiams kitas šluostes.

REKLAMA

mikropluošto šluoste

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].