10 geriausių būdų įveikti neviltį, apatiją ir pradėti gyventi laimingai

Neviltis mus žudo ir ėda iš vidaus. Nesvarbu, kaip ji pateko į jūsų gyvenimą. Daug svarbiau yra tai, kaip jūs ketinate su tuo susidoroti. Ezoterikos ir bioenergetikos ekspertai pasidalino puikiais būdais, kaip įveikti blogą savijautą ir gyventi laimingai.

REKLAMA

Kokie yra nevilties pavojai ir kodėl reikia su jais kovoti?

Kaip ir bet kuri kita neigiama būsena, neviltis labai greitai atima iš mūsų gyvybinę energiją. Net jei stipriausias žmogus Žemėje pradės mąstyti neigiamai ir nustos aplink save matyti tik gerus dalykus, jis ilgai tokios būsenos neištvers.

REKLAMA

Neviltis uždaro čakras, suardydama ryšį su Visatos gausos centru. Žmonės, kurie dažnai yra nusivylę, gali niekada nerasti laimės savo gyvenime, nes Visata jų tiesiog negirdi. Nenuostabu, kad nusivylimas kai kuriose pasaulio religijose netgi laikomas nuodėme, nes žmogus, jei nori, gali šios būsenos atsikratyti. Reikia nepamiršti nepasiduoti. Turite ieškoti būdų, kaip tapti laimingais, net jei jums atrodo, kad tai nebeįmanoma.

Kaip įveikti nusivylimą?

Pradėkite rūpintis savo sveikata. Yra du svarbūs sėkmės komponentai: treniruotės ir tinkama mityba. Stenkitės per daug nesportuoti. Darykite tai, kas jums patinka. Jei norite užsiimti joga ar įprastais tempimo pratimais, gerai. Jei norite bėgioti ar važinėti dviračiu, darykite tai. Svarbiausia, kad krūvis teiktų jums malonumą ir jūsų nevargintų. Tinkama mityba šiuo atveju bus puikus priedas. Valgykite sveiką maistą, venkite greito maisto, kepto, saldaus ir labai sūraus. Kuo natūralesnė jūsų mityba, tuo geriau. Anksčiau esame kalbėję apie naudingiausius ir pavojingiausius maisto produktus.

REKLAMA

sportas, gyventi

Medituokite. Išmokti medituoti yra gana lengva. Sunkiausia išsiugdyti įprotį tai daryti kiekvieną dieną. Kai žmogus medituoja, darydamas tai teisingai ir sąmoningai, jis pradeda geriau suprasti praeitį ir lengviau priima savo klaidas. Meditacija padeda įsigilinti į save ir keisti savo vertybes, o tai labai naudinga tiems, kurie linkę į savistabą.

REKLAMA

Gaukite pagalbos iš šeimos ir draugų. Žinoma, ne visada ir ne visi artimi žmonės gali mums padėti. Yra tokių, kurie, priešingai, formuoja mumyse neviltį, nuolat kalba apie tai, koks sunkus yra gyvenimas. Žinoma, nereikėtų kreipti dėmesio į tokių žmonių nuomonę. Rekomenduojame apsupti save tik tais žmonėmis, kurie protingai vertina situaciją ir į pasaulį žvelgia per optimizmo prizmę. Būtinai patikrinkite, ar jūsų aplinkoje nėra toksiškų žmonių.

Susiraskite sau hobį. Jei turite darbą, kurio nemėgstate, hobis yra būtina sąlyga susidoroti su negatyvumu. Mėgstama veikla, kuri jus įkvepia, tikrai atneš daug naudos bet kurią dieną, kai baigsite darbą ir norėsite nuveikti ką nors malonaus.

REKLAMA

Pailsėkite. Žmogaus energija nėra begalinė. Mūsų aura nyksta. Ryte būname kupini jėgų, per pietus jau šiek tiek sulėtėjame, o vakare kartais būname visiškai išspausti kaip citrina. Poilsis svarbus ne tik po darbo dienos, bet ir jos metu. Jei be perstojo dirbsite, darbus galėsite baigti kiek anksčiau, tačiau jėgų bendravimui, pomėgiams ir buities darbams taip pat turėsite labai mažai.

Kovokite su blogais įpročiais. Blogi įpročiai nepadės išgydyti nusivylimo. Jie duoda tik laikiną rezultatą, o taip pat atitolina neišvengiamą susitikimą su atšiauria realybe.

REKLAMA

gyventi

Nebijokite kalbėtis su savimi. Tai puikus būdas susidoroti su neigiamomis emocijomis ir stipriais neigiamais jausmais, kurie jus užvaldo. Psichologai ir bioenergetikos ekspertai pažymi asmeninio dienoraščio vedimo naudingumą – ypač tiems, kurie neturi su kuo pasikalbėti. Be to, jei esate vienišas, nebijokite kalbėtis su savimi. Tai tikrai padeda sumažinti įtampą ir išvengti nusivylimo.

REKLAMA

Pagirkite save. Stebėjimai rodo, kad dauguma žmonių, kurie nuolat serga depresija, sutelkia dėmesį į savo trūkumus ir pralaimėjimus. Pasistenkite prisiminti ką nors gero. Būtinai raskite progą už ką nors save pagirti. Savo stipriąsias dorybes galite užrašyti ant lapelio ir priklijuoti prie šaldytuvo ar prie veidrodžio, kad dažniau atkreiptumėte dėmesį į savo pliusus.

Padėkite kitam žmogui. Kitas puikus būdas tapti laimingesniam ir atsikratyti nusivylimo – padėti kitam žmogui įveikti tą patį negalavimą. Tai tikrai veikia ir geriau nei visa tai, kas išdėstyta aukščiau. Gero poelgio poveikis yra daug labiau apčiuopiamas.

REKLAMA

Sutvarkykite namus. Neviltis dažnai paūmėja, kai apsistojame netvarkingame bute ar name. Jei esate apsuptas netvarkos ir šiukšlių, turite tai pakeisti. Žmogus negali būti visiškai laimingas, jei jo namai atrodo kaip šiukšlynas.

gyventi

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.