Gana dažnai geranoriškas dviejų žmonių bendravimas gali pereiti į kitą lygį, kuomet prasideda skandalai, atsiranda abipusis priešiškumas ir nepasitikėjimas. Taigi, su kuo astrologai rekomenduotų nesusidėti ir net nepradėti bendrauti?

Jautis

Šio Zodiako ženklo atstovai pasižymi labai kietu charakteriu, jie niekada nesustos, nepasiekę savo tikslo, yra tiesmukiški ir lengvai pasakys viską, ką galvoja apie jus. Vargas jums, jei susipyksite su Jaučiu, tada jis virs viesulu ir ilgai jus kritikuos bei lies savo pyktį. Tuomet geriausia nieko nedaryti ir pasitraukti iš kylančios konfliktinės situacijos, praeis tam tikras laiko tarpas, ir Jautis atsileis. Be to, nemalonumai taip pat gali išvesti Jaučius iš savęs, tada jie pradės ieškoti, ant ko galėtų išsilieti, taigi, pirmiausia, jie atkreips dėmesį į tuos, kuriuos laiko niekam tikusiais.

Liūtas

Žmonės, gimę po šiuo Zodiako ženklu, mėgsta būti dėmesio centre, jiems patinka rengti įvairius pasirodymus. Jie yra ypač atkaklūs, kada iškyla ginčytina situacija, tada jie nustoja kontroliuoti savo emocijas ir yra pasirengę ginti savo poziciją iki galo, nežiūrint į nieką. Jei žmogus ir toliau išbandys Liūto kantrybę, tada jis tikrai pereis prie asmeniškumų, o kai kurie gali griebtis net fizinės jėgos. Net jei esate teisus, „Žvėrių karalius“ vis tiek nesustos ir toliau konfliktuos su jumis, jis tikrai neis taikytis pirmas. Geriausia yra susilaikyti nuo bendravimo su tokiu konkurentu.

Skorpionas

Skorpionas taip pat išsiskiria charakterio tvirtumu, ryžtu, jie yra tarsi akmuo. Net neįžeidus pokštas gali juos išvesti iš savęs, o tada saugokitės, jūs iškart būsite išbrauktas iš draugų sąrašo, o Skorpionas ilgai prisimins jo pažeminimą ir parengs atsakomąsias priemones. Jis tikrai bandys atkeršyti savo skriaudėjui, taigi, geriau nejuokauti su šio Zodiako ženklo atstovais. Kartais Skorpionai pasirenka tik gynybinę poziciją, o kartais jie tikrai pereis prie asmeniškumų ir patys pradės elgtis agresyviai, piktybiškai juokauti, įžeidinėti. Be to, Skorpionai iš ramaus ir mielo žmogaus per trumpą laiką gali virsti blogu ir atstumiančiu personažu.

Šaulys

Įprastame gyvenime šio Zodiako ženklo atstovai yra puikūs kompanionai, kurie visada mielai padės visiems, kuriems reikia pagalbos, tačiau jie tokie išlieka tik iki tos akimirkos, kol jūs jų nesupykdote. Šaulys kaip deglas gali labai greitai užsidegti net nuo menkiausio žodžio, mesto į jo pusę. Kai jis supyksta, jo žodžių srautas paprasčiausiai perteikia viską, kas vyksta jo sieloje. Kad nusiramintų šio Zodiako ženklo atstovai, jiems tiesiog reikia išsakyti jų oponentams viską, ką jie galvoja apie juos. Tačiau Šauliai greitai atvėsta ir yra teisingi, jei jie peržengė ribą, jie iš karto pajus savo klaidą, padarys išvadas ir bandys  su jumis susitaikyti, atsiprašyti ir užglaistyti savo kaltę.

Ožiaragis

Ožiaragiai paprastai yra labai dėmesingi kitiems žmonėms, juos labai sunku išvesti iš ramybės būsenos, bet jei juos supykdėte, tada tikėkitės audros. Kartais Ožiaragius supykdo vieni žmonės, o jie savo pyktį gali išlieti ant atsitiktinių praeivių. Taip pat Ožiaragis gali laisvai naudotis savo aukšta padėtimi, kad atkeršytų. Įpykdytam Ožiaragiui reikia gana daug laiko, kad sugrįžtų į savo buvusią ramią būseną.

Taigi Šauliai, Ožiaragiai, Skorpionai, Liūtai yra greičiausiai užsiplieskiantys ženklai, todėl neerzinkite jų dėl smulkmenų, nekelkite sau nereikalingų problemų.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].