Zodiako ženklai, kurie iš prigimties yra puikūs šnipai

Turbūt pasaulyje nėra tokių žmonių, kurie visada sakytų tik tiesą. Visi kartais pameluojame, nes manome, kad nuslėpti tiesą yra geriau. Yra žmonių, kuriuos apgauti nesunku. Tačiau yra ir tokių, kurie melą iškart atpažįsta. Jei jų pašnekovas bando ką nors nuslėpti, derėtis, slėptis, tada šie žmonės akimirksniu virsta šnipais, kurie išsiaiškina visą tiesą.

Astrologai išskyrė zodiako ženklus, kuriems šis gebėjimas yra įgimtas. Galima sakyti, kad jie tikri šnipai. Nuo jų nieko nenuslėpsite, kad ir kaip stengumėtės.

Vėžys

tėvai

Vėžio ženklo atstovai patys nenori kalbėti melo ir slėpti akivaizdžiausių dalykų. Jie žino, kaip elgiasi žmogus, bandantis nuslėpti tam tikrą faktą. Štai kodėl jie lengvai atpažįsta melagį ir netgi priverčia jį pasakyti tiesą.

Vėžiai išmoksta suprasti žmones nuo ankstyvos vaikystės. Jie intuityviai supranta žmogaus psichologiją. Dėl šios priežasties jie lengvai permato bet kokį melą ar nepakankamą tiesą.

Mergelė

mergelė

Mergelės ženklo atstovai pasižymi aštriu protu ir lengvai atskiria tiesą nuo melo. Jie subtiliai pajaučia savo pašnekovo nuotaiką ir supranta, kada jis ima nervintis.

Su Mergele žaisti katę ir pelę yra tas pats, kas eikvoti laiką bei energiją. Ji nesunkiai demaskuos melagį ir neleis jam pasprukti. Mergelėms nepatinka, kai joms meluojama. Jos gali suteikti žmogui antrą šansą, bet trečio tikrai nebus.

Skorpionas

zodiako ženklai

Skorpiono ženklo atstovai yra apdovanoti nepaprasta intuicija. Būtent šį ginklą jie naudoja prieš tuos, kurie bando jiems meluoti.

Gebėjimas permatyti žmones leidžia Skorpionams išaiškinti melagį dar prieš šiam sumeluojant. Savo vikrumu jie gali lengvai išsiaiškinti tiesą net iš pačio paslaptingiausio žmogaus.

Šaulys

šaulys, balandžio

Šaulys yra labai smalsus, bendraujantis ir dėmesingas. Kaip šios savybės jam padeda atpažinti netiesą? Viskas labai paprasta: bendraudamas su žmogumi, jis sugeba iš jo išgauti maksimalų reikalingos informacijos kiekį ir taip lengvai supranta, kur pamelavo pašnekovas.

Šaulys greitai užfiksuoja įvairius žmonių pokalbių neatitikimus ir greitai juos atskleidžia.

Ožiaragis

moterys

Ožiaragio ženklo atstovai skiriasi nuo kitų savo dėmesingumu. Jie sugeba pastebėti net tokias smulkmenas, kurių, atrodo, niekas nepastebėjo.

Tačiau tokiose mažose detalėse dažnai slypi didžiulė prasmė. Dėl šio įgūdžio Ožiaragiai pastebi bet kokį savo pašnekovo bandymą meluoti. Kiti žmonės retai sugeba apgauti Ožiaragį, nes jis gali atskirti net tam tikrų faktų iškraipymą.

Astrologai atskleidžia, ko šiuo sunkiu laiku turėtų tikėtis zodiako ženklai

Astrologai atskleidžia, ko šiuo sunkiu laiku turėtų tikėtis zodiako ženklai

2020 metais mūsų laukia 3 Jupiterio ir Plutono jungtys: balandžio 5 d., Birželio 30 d. ir lapkričio 12 d. Tai įvyksta kas dvylika – trylika metų (1943 m. vasara, 1955/1956, 1968, 1981, 1994, 2007). Astrologai išpranašavo, ko tokiu laiku turėtų tikėtis zodiako ženklai.

Maždaug kas 13 metų Jupiterio pasiekimas ir progresas atsiranda kartu su įgalinimu ir katarsiu – Plutono savybėmis. 2020 m. Jupiteris ir Plutonas pradės naują ciklą Ožiaragyje. Be to, su jais susitiks ir Saturnas, kuris taip pat bus šiame ženkle didžiąją metų dalį.

Plutonas personifikuoja galingas jėgas, politinę galią, turtus, galios struktūras, globalizmą. Kadangi Plutonas yra pogrindžio valdovas, šios jėgos stengiasi nenušvisti (šešėlinė ekonomika, mafija, oligarchija, lyderystė pasaulyje). Jupiteris žinomas kaip naudos gavėjas (jis mums teikia gerų dalykų). Jupiteris yra didelių lūkesčių planeta, atspindintis augimą ir plėtrą. Stimuliuoja, skatina, puoselėja, plečia. Jupiteris linkęs didinti planetos, su kuria ji sąveikauja, energiją, šiuo atveju su Plutonui būdingomis savybėmis ir tendencijomis. Tai yra galinga pokyčių jėga! Jupiterio ir Plutono jungtis inicijuoja gilų augimą, suteiks galimybę įsigilinti į kylančių problemų šaknis, nustatyti, kas iš tikrųjų yra svarbu mūsų gyvenime.

zodiako ženklai

Šiuo metu galėsime pamatyti naujas galimybes, nuspręsti, kaip įveikti sunkumus ir susidursime su tuo, ko turėjome atsikratyti per praėjusius metus iki naujo ciklo pradžios. Kadangi Jupiterio ir Plutono jungtis vyksta Ožiaragyje, jie bus veikiami lėto ir pastovaus Saturno įtakos, inicijuodami bandymus, kurie žemina perteklinį ir dosnų Jupiterio pobūdį. Praėję pro Ožiaragio Jupiterio, Plutono ir Saturno ženklus, gausite brandos ir atsakomybės pamokas, kurios padės priimti natūralius cikliškus mūsų gyvenimo pokyčius.

Jupiterio ir Plutono derinys gali mums sukelti per didelių ambicijų trokštant pasiekti asmeninę galią, tačiau jų tranzitas per Ožiaragio ir Saturno kaimynystę reiškia, kad turėsime pakoreguoti savo siekius, kad būtų atsižvelgta į suvaržymus, su kuriais susiduriame dėl materialinių išteklių, laiko ar erdvės. Dėl sunkumų ar krizių, kuriuos turėsime ištverti, teks peržiūrėti tai, ką ketinome vykdyti, taip pat tai, ko turime atsikratyti ir atsisakyti gyvenimo. Taigi galime tikėtis, kad 2020 m. balandžio mėn. prasidės kai kurie svarbūs pokyčiai, tam tikras įvykių posūkis, kuris bus toliau plėtojamas birželio ir liepos mėn. Reikės susikaupti ir pagalvoti, kaip elgtis toliau, kad būtumėte efektyviausias.

zodiako ženklai

Iki lapkričio turėsime išmokti prisitaikyti prie visų balandžio mėnesio atneštų išbandymų. Gebėsite suprasti, kaip elgtis, ką daryti su gautomis nuomonėmis ir koncepcijomis. Ryšys suteiks daugybę plačių galimybių verslo srityje, leis pamatyti galimas perspektyvas ir sustiprins verslą. Galite naudoti milijonieriaus aspektą, kad įgyvendintumėte ambicingiausius įvykius! Pirmasis ryšys bus stipriausias 2020 m. balandį. Atsižvelgiant į tai, kad dėl koronaviruso dabar esame izoliuoti namuose, ši data gali būti naudojama naujai idėjai įtvirtinti. Jei jūsų verslas yra susijęs su internetine sfera, jums seksis.

2020 m. birželio 30 dieną, galite sudaryti verslo planą. 2020 m. lapkričio 12 dieną turite pradėti aktyvius veiksmus – įregistruoti naują verslą arba naudoti perregistravimą prekės ženklo pakeitimui, arba investuoti. Labai sėkmingos bus įmonės, kurios bus įregistruotos balandžio 5 ir lapkričio 12 dienomis. Galingiausią finansinį augimą pajus Ožiaragiai, pasiseks ir Mergelėms ir Jaučiams. Pasiseks ir Skorpionams bei Žuvims, tačiau norint pasiekti rezultatą, teks sunkiai dirbti. Apskritai iki 2021 metų pradžios tie zodiako ženklai, kurie nori pasikeitimo gyvenime, tą ir gaus.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].