Pasirinkite vieną taro kortą ir sužinokite, kas jūsų laukia kitą savaitę

Norėdami sužinoti, kas jūsų laukia netolimoje ateityje, atsipalaiduokite, nusiraminkite, pagalvokite apie artėjančias dienas ir pasirinkite vieną iš penkių taro kortų. Kuri kortelė jums patinka – tą ir pasirinkite. Sėkmės!

Apverskite korteles ir perskaitykite, ką jos jums pranašauja!

1 taro korta

taro

Neleiskite niekam manipuliuoti jumis per kitas 7 dienas. Darykite viską, ką planavote ramiai ir nuosekliai. Jūs žinote, kad geras vynas brandinamas daugelį metų. Taigi nepamirškite apie savo ilgalaikius planus ir kantriai bei uoliai dirbkite savo vynuogyne, kad vieną puikią dieną jis duotų gerą derlių. Vis dėlto gali būti, kad jūs sutiksite malonią moterį, turinčią didelę širdį, ir šis susitikimas atliks labai svarbų vaidmenį jūsų likime. Klausykite jos patarimo.

2 taro korta

taro

Jei pasirinksite šią kortelę, įvykiai, kurie įvyks, jus neįtikėtinai greitai praleis pro šalį. Ši kortelė reiškia greitį ir pagreitį. Kartais ji reiškia ramybės jausmą ir teigiamą bet kokio verslo rezultatą. Ši korta rodo, kad visi tikslai per kitas 7 dienas yra pasiekiami ir, galbūt, paaiškės, kad planas bus įgyvendintas dar greičiau, nei tikėjotės.

Ši korta gali parodyti naujus santykius ar netikėtus, bet malonius aplinkybių pasikeitimus. Svarbu suvokti, kad jūsų tikslai yra pasiekiami, o galimybė įgyvendinti savo planą dabar yra labai puiki.

Jausmai, atsirandantys dėl šios kortelės, gali greitai jus užvaldyti, ir net neturėsite laiko apsižvalgyti, kai staiga suprasite, kad esate giliai įsimylėjęs. Šia kortele į jūsų gyvenimą ateina netikėti įvykiai, malonūs netikėtumai ir įvykių posūkiai.

3 taro korta

taro

Pasiruoškite! Jūsų laukia maloni staigmena! Gausite laišką  arba darbe jūsų lauks pranešimas. Ieškokite savo laimės. Darykite tai, ką ilgai norėjote, padaryk ką nors naujo ar bent jau nusipirkite sau loterijos bilietą.Neabejotinai tuo laikotarpiu sulauksite sėkmės versle. Tai gali būti atlyginimo padidėjimas arba sėkminga naujų santykių pradžia.

4 taro korta

taro

Šiandien vėjas pučia prieš jus. Pasiruoškite! Galbūt jūsų laukia kritika, jūsų pasiūlymai gali būti atmesti. Tiesiog būkite tam pasirengę ir nemėginkite eiti į kovą. Greičiausiai šioje kritikoje yra tikrai daug vertingos tiesos. Klausykite jos, tada galbūt jums daug kas paaiškės. Jūs turite sutikti su tuo, kad tai, ko jūs gaunate, yra logiška.

5 taro korta

taro

Šia kortele prasideda bet koks įsipareigojimas, bet koks impulsas ir pirmieji žingsniai į naują verslą žmogui. Tiesa ta, kad jums tuo pačiu metu yra keli svarbūs veiksniai: idėja, kaip pradinė kibirkštis; energija jos įgyvendinimui ir ją gavusiam asmeniui. O pirmieji du komponentai jumyse gali pasirodyti šią savaitę.

Kartais burtininkas ateina informuoti, kad yra tam tikra galimybė, nauja idėja ar kokia nors iš esmės kitokia kryptis, kuria verta tobulėti. Būtent ši kortelė gali perteikti naujos profesijos, darbo, patrauklios verslo idėjos prasmę arba gali atverti kelią jums išspręsti sudėtingą problemą.

Santykių klausimais tai gali reikšti arba naują pažintį, kuri iš esmės skirsis nuo turimos patirties, ir taip pat gali reikšti, kad santykiai, kuriuose esate dabar, pasikeis. Ten, kur nupiešta ši kortelė, yra galimybė kūrybingai mąstyti, pažvelgti į situaciją ir pamatyti, ką joje galima padaryti, kad situacija būtų kuo vaisingesnė ir pozityvesnė.

Kartais ši korta gali parodyti kūrybinio potencialo antplūdį, sugebėjimą atrasti savyje tai, ko prieš kurį laiką net nejautėte. Turėdami šią kortelę galite staiga atrasti kūrybinį talentą ar sugebėjimą ką nors padaryti savyje, tačiau pirminis impulsas negarantuoja jums paprasto ir lengvo būdo ateityje.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].