Zodiako ženklai, kurie iki metų pabaigos gali tikėtis finansinio proveržio

2022-ieji metai gana sunkūs visose gyvenimo srityse. Astrologai įsitikinę, kad žvaigždės kai kuriems Zodiako ženklams paruošė staigmeną – jų laukia tikras finansinis proveržis. Svarbiausia atsiminti, kad žvaigždės yra bejėgės, jei jūs pats esate neaktyvus.

REKLAMA

Jautis

jautis, pinigų horoskopas, gruodžio

Šis ženklas įpratęs dirbti už dešimt žmonių. Ši savybė gali būti taikoma tiek vyrams, tiek moterims. Žvaigždės pasiruošusios apdovanoti užsispyrusį Jautį už atkaklumą ir pasiaukojimą. Astrologų teigimu, jau spalį žemės ženklo atstovai turėtų tikėtis svarbių gyvenimo pokyčių. Darbo nepakeisite, bet finansinė padėtis gali gerokai pagerėti. Tą gali lemti paaukštinimas ir staigūs skolų grąžinimai.

REKLAMA

Žuvys

Šio ženklo atstovai jau metų pradžioje pajuto, koks palankus jiems likimas. Nieko keisto, nes Jupiteris nuo sausio pirmenybę teikia Žuvims. Tačiau dar arčiau metų pabaigos sėkmė jūsų vis nepaleis – galėsite sau leisti pirkinius, kurių ilgą laiką negalėjote pirkti. Viskas dėl staigaus pinigų antplūdžio, bet tai nebus susiję su jūsų nuolatine darbo vieta. Galbūt turite savo verslą ar hobį, kuris jums suteikia papildomų pajamų. Iniciatyvioms Žuvims nereikia jaudintis, jų išradingumas ir gebėjimas tvarkyti reikalus padės padidinti biudžetą. Negana to, tokia pati sėkmė šio ženklo atstovų laukia ir kitų metų pradžioje.

Avinas

Avino atstovai nėra susidūrę su kliūtimis kelyje į tai, ko labiausiai trokšta. Noras uždirbti kuo daugiau yra pažįstamas kiekvienam Avinui, todėl 2022-ųjų pabaigoje ugnies ženklo atstovų pastangos atsipirks su palūkanomis. Skirtingai nei jau minėtų ženklai, Avino proveržis laukia darbe. Tikėtina, kad viršininkas pateiks jums pasiūlymą, kurio negalėsite atsisakyti.

REKLAMA

zodiako

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].