Žiurkės metai yra pirmieji Rytų kalendoriaus metai. Ekspertai atskleidė pagrindines teigiamas ir neigiamas žmonių, kurių globėjas yra šis gyvūnas talismanas, charakterio savybes.

Jei sužinojote tam tikro žmogaus gimimo metus ir paaiškėjo, kad jis gimė Žiurkės metais (1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008), būtinai perskaitykite apie toliau aprašytus jo privalumus ir trūkumus. Papildomos svarbios informacijos galima gauti analizuojant pagal akių spalvą arba veido bruožus.

Žiurkės metais gimusių žmonių teigiami charakterio bruožai

Smalsumas. Tai žmonės, kurie nepaliaujamai ieško ko nors naujo. Jie nuolat labai domisi aplink vykstančiais procesais. Šie žmonės mėgsta mokytis ir įgyti naujos informacijos, ypač jei ji bent šiek tiek vėliau gali būti kur nors pritaikoma. Jie moka atskirti svarbius dalykus nuo išgalvotų.

Draugiškumas. Žiurkės metais gimę žmonės mėgsta bendravimą – gyvą ir pozityvų – be jokių nuvertinimų ar apsimetinėjimo. Su žmonėmis, gimusiais šio gyvūno globėjo metais, visuomet malonu palaikyti dialogą, nes jie iš tiesų yra labai malonūs. Jiems patinka rasti bendrą kalbą su kitais ir pažinti kitus žmones. Jie atviri bendravimui ir niekada nevengia diskutuoti.

Galinga intuicija. Daugelis gimusiųjų Žiurkės metais turi itin stiprų šeštąjį pojūtį. Net ir tie, kurie mano, kad taip nėra, tikriausiai dėl to klysta. Vidinis balsas dažnai padeda Žiurkės metais gimusiems įveikti gyvenimo sunkumus. Lemiamu momentu intuicija gali išgelbėti juos nuo fiasko bet kurioje iš gyvenimo sričių. Intuicija suteikia šiems žmonėms įžvalgumo, taip pat gebėjimo nujausti, kad bet kurioje sudėtingoje situacijoje galima rasti išeitį.

Nuostabi charizma. Žiurkės metais gimusieji pasižymi neįkyria charizma, kuri palaipsniui atsiskleidžia bendraujant su šiais žmonėmis. Pirmo susitikimo metu žmogus gali nesusidomėti Žiurkės metais gimusiu žmogumi, tačiau po tam tikro laiko šis susidomėjimas atsiranda.

Ištikimybė. Žiurkės metais gimusieji neina į kairę ir tuščiai negaišta laiko. Jie myli savo antrąją pusę ir brangina savo draugus. Jei kam nors iš jų artimųjų prireiktų pagalbos, šis asmuo visada bus pasirengęs ištiesti pagalbos ranką. Tai labai brangi paslauga, nes gerumas šiais laikais akivaizdžiai nėra madingas.

Romantiškumas. Žiurkės metais gimę žmonės dažniau nei kiti gimsta tikrais romantikais. Kai kam tai gali nepatikti, tačiau nemaža dalis žmonių džiaugiasi tokiu meilės santykių kūrimo būdu.

Žiurkės metais gimusių žmonių charakterio trūkumai

Gyvenimas savo mažame pasaulyje. Žiurkės metais gimę žmonės turi savo pasaulį su savomis taisyklėmis, kurį kuria metų metus ir dešimtmečius. Jiems nerūpi aplink vykstantys procesai. Šie žmonės visada gyvena pagal savo užgaidas ir laikosi savo unikalių taisyklių, kurių daugelis žmonių nesupranta.

Nerimastingumas. Didelė dalis žmonių nori atsipalaiduoti, o ne nuolat gyventi darbe ir apsupti save dalykais, kuriuos reikia atlikti, tačiau Žiurkės metais gimę žmonės negali laiku pasakyti sau, kad reikia sustoti ir tiesiog imti mėgautis neveiklumu. Jie visada kur nors skuba, turi su kuo nors pasimatyti, ką nors nuspręsti. Tai gali labai varginti kitus aplinkinius žmones.

Sarkazmas. Daugelis žmonių moka sarkastiškai juokauti apie aplinkinius. Tačiau Žiurkės metais gimusieji tai daro gana kandžiai ir per dažnai. Dėl to šie žmonės nenori draugauti su jautriais ir lengvai pažeidžiamais žmonėmis, taip pat su tais, kurie prastai supranta tokį humoro jausmą.

Troškimas pramogauti. Jei verčiate Žiurkės metais gimusius žmones rinktis tarp darbo ir malonumo, jie pasirinks pastarąjį, net jei užduočių ir darbų skaičius bus labai didelis ir tik darbai dar labiau kaupsis. Jų tikrai negalima pavadinti darbščiais žmonėmis, nes jie trokšta nuotykių, įspūdžių ir bendruomeniškumo.

lapkritis

Nuotaikų svyravimai. Tai bene didžiausias daugelio Žiurkės metais gimusių žmonių trūkumas. Šie žmonės gali būti pozityvūs ir besišypsantys, bet po minutės jie gali verkti arba su kuo nors imti ginčytis. Nors jie vienu metu svajoja ir plaukioja debesyse, jau po kelių minučių gali būti susikaupę ir pasiruošę skubėti į kovą darbe ar versle. Kartais sunku nuo jų neatsilikti. Jie gali suteikti jums džiaugsmo, o paskui tuoj pat viską sugriauti neigiama savo nuotaika. Jie nuliūdina visus aplinkinius, bet po kiek laiko vėl juokauja, o aplinkiniai ir toliau lieka blogos nuotaikos.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].