Trys Zodiako ženklai, kuriems labiausiai nesiseka

Tam tikru gyvenimo momentu visi manome, kad mums visada nesiseka. Tačiau galiausiai vėl viskas būna gerai ir nesėkmės lieka praeityje. Trys Zodiako ženklai, deja, pastoviai susiduria su nesėkmėmis. Toks, anot astrologų, yra jų likimas.

horoskopas, zodiako ženklai, moterys

Mergelė

Mergelės moka spręsti kitų žmonių problemas ir patarti, tačiau nežino, kaip padėti sau. Susinervinę šio ženklo atstovai plauna, blizgina, valo, kad jų gyvenamasis plotas būna toks sterilus, jog svečiai jaučiasi nejaukiai ir įsitempę.

Mergelės linkusios viską susidėti į dėžes, paženklinti etiketėmis, rūšiuoti ir, kai kas nors joms trukdo tai padaryti, jos panikuoja. Gyvenimas šio ženklo atstovus nuolat stebina. Kai atrodys, jog jie jaus viską sutvarkė, kas nors tikrai išpils kavą ant puikiai išvalyto kilimo. Jų gyvenimas susideda iš trūkumų taisymo, ir Mergelės dažnai susimąsto, ką padarė blogo, kad jas kamuoja toks sunkus likimas.

mergelė, horoskopas 2020 metams, zodiako ženklai

Svarstyklės

Šio ženklo atstovus labiausiai erzina neteisybė. Jie pastebi menkiausią disbalanso užuominą ir dažnai pajaučia neteisybę savo kailiu, nes jų ramybė ir laimė visada būna sudrumsta. Svarstyklių atstovai pirmiausia veikia, o tik paskui galvoja ir supranta, kad galėjo pasielgti kitaip… Jiems patinka gražūs žmonės ir prabangios prekės. Svarstyklėms išvaizda yra svarbi, todėl šio ženklo atstovai negali susitaikyti su senėjimo požymiais. Jiems tai yra viena didžiausių neteisybių pasaulyje.

Svarstyklės mėgsta spręsti detektyvus ir rasti apgavikus bei melagius. Problema ta, kad žmonės, gimę po Svarstyklių ženklu, viską priima labai asmeniškai. Jiems blogas žodis yra didžiausias įžeidimas. Spręsdami kitų žmonių problemas, jie suvokia jas kaip savas.

svarstyklės, milijonieriumi, liepos, savaitės horoskopas

Žuvys

Žuvys nelabai moka susitaikyti su realybe ir nuolat patenka į nepatogias situacijas. Į neigiamas gyvenimo aplinkybes šio ženklo atstovai reaguoja griežtai ir kaprizingai. Savo galvoje jie jau seniai susiplanavę, koks turėtų būti jų gyvenimas ir koks turėtų būti idealus pasaulis. Bet kadangi realybė tam nuolat priešinasi, Žuvys ryžtingai bando ją įveikti!

Kai Žuvys susiduria su sunkia problema, jos bando ją įsitempti į savo svajonių pasaulį, kur veikia visai kitos taisyklės. Deja, tai neveikia ir tik dar labiau apsunkina Žuvims gyvenimą.

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros, zodiako ženklai

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].