Mama yra svarbiausias asmuo kiekvieno vaiko gyvenime. Nors kiekvieno Zodiako ženklo atstovės turi tam tikrų unikalių savybių, tačiau astrologai teigia, kad 5 ženklų atstovės yra geriausios motinos. Taigi, apžvelkime jų sudarytą sąrašą.

Žuvys

Geriausių mamų reitinge Žuvys užima pirmąją vietą. Šio Zodiako ženklo atstovės pasižymi ypatinga empatija, todėl tai padeda paprasčiau suprasti vaikų poreikius. Žuvys pasižymi ypatingu kūrybingumu, todėl jos puikiai žino, kaip motyvuoti savo vaikus. Šio ženklo motinos negaili nei laiko, nei pinigų savo atžalų lavinimui, todėl jų vaikai tampa savarankiškomis ir nestandartiniu mąstymu pasižyminčiomis asmenybėmis.

Avinas

Avino ženklo atstovės labai pasitiki savimi, jos yra nepriklausomos nuo kitų ir turinčios stiprų atsakomybės jausmą. Jos sąmoningai  skatina vaikų smalsumą ir ragina aktyviai tyrinėti pasaulį, todėl šio ženklo atstovių vaikai yra labai žingeidūs. Avino ženklo motinų vaikai neretai yra įvardijami kaip būsimi mokslininkai.

Dvyniai

Dvynių ženklo atstovės stengiasi tapti geriausiomis sav vaikų draugėmis, ir joms tai visada pavyksta. Šio Zodiako ženklo atstovės skatina vaikų aktyvumą ir visada stengiasi rodyti tinkamą pavyzdį. Net ir tada, jei vaikas nusprendžia eiti kitu keliu nei norėtų jų tėvai, Dvynių ženklo motinos visada stengiasi įkvėpti savo vaikus ir juos palaikyti bet kurioje gyvenimiškoje situacijoje.

Ožiaragis

Ožiaragio ženklo atstovės yra labai darbščios ir gebančios viską tinkamai suplanuoti, todėl savo vaikams jos visada tampa tinkamu pavyzdžiu. Nors šio ženklo atstovės yra gana griežtos ir reiklios, tačiau jos geba išmokyti vaikus disciplinos ir atsakomybės. Užaugę vaikai savo motinai visuomet yra labai dėkingi, nes būtent ji išmokė tinkamai reaguoti į nesėkmes ir atkakliai siekti užsibrėžtų tikslų.

Svarstyklės

Svarstyklių ženklo atstovės yra labai rūpestingos. Jos visada stengiasi įskiepyti didesnį pasitikėjimą savimi, todėl Svarstyklių atžalos išmoksta tinkamai reaguoti į nesėkmes ir efektyviai spręsti iškilusias problemas. Šio Zodiako ženklo atstovės labai mėgsta bendrauti, todėl jų vaikai dažniausiai būna komunikabilūs bei mokantys užmegzti naujas pažintis.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].