Pasirodo, kad kiekvienas Zodiako ženklas turi sau tinkamiausią šunų veislę. Todėl nieko nuostabaus, kai pastebime, kad augintinis ir jo šeimininkas turi panašių bruožų. Kartais net keturkojo ir žmogaus charakteriai tokie panašūs, kad sunku susilaikyti nuo šypsenos.

REKLAMA

O šiandien mes jums norime papasakoti, kokios veislės šuo tinka jūsų Zodiako ženklui. Kartu šis suderinamumas taip pat nurodo, kokios veislės būtų konkretus žmogus, jei jis būtų šuo. Tai įdomi informacija, tad belieka susirasti savo Zodiako ženklą.

TINKAMIAUSIA ŠUNŲ VEISLĖ

REKLAMA

UGNIES STICHIJOS ZODIAKO ŽENKLAI

Avinas

REKLAMA

Tai stiprūs ir nekantrūs žmonės, kurių kartais baiminamasi dėl jų karšto temperamento. Nors iš tikrųjų bijoti nereikėtų, nes širdyje jie yra labai geri. Jų šunų veislė yra haskis.

Prieš įsigyjant haskių veislės šunį, reikėtų blaiviai įvertinti savo galimybes. Toks šuo mėgsta ilgus pasivaikščiojimus ir daug asmeninės erdvės. Jis yra emocionalus ir toks pat temperamentingas kaip ir jo šeimininkas, tačiau vargu ar laimingai galėtų gyventi ankštame bute.

REKLAMA

Šaulys

REKLAMA

Optimistiški, malonūs, aktyvūs ir kartais ekscentriški žmonės, lengvai tampantys kiekvienos kompanijos numylėtiniais. Jiems tinkamiausi taksų veislės šunys.

Šie nedideli, bet išdidūs šunys visada pasiruošę pramogauti, todėl savo šeimininkams taip pat neleis nuobodžiauti. Verta paminėti, kad su taksais lengva sugyventi, nes jie myli žmones.

REKLAMA

Liūtas

REKLAMA

Drąsa, kilnumas ir atsakomybė. Šie žmonės jautriai reaguoja į kritiką ir labai rūpinasi savo saviverte. Jų šunų veislė yra vokiečių aviganis.

Šie malonūs ir ištikimi šunys ištikimai tarnauja tam, kurį atpažįsta kaip lyderį. Jie kilnūs ir protingi, todėl jų draugijoje visada jausitės patogiai ir saugiai.

REKLAMA

ŽEMĖS STICHIJOS ZODIAKO ŽENKLAI

REKLAMA

Jautis

Mėgsta tinginiauti ir nemėgsta niekur skubėti. Net ir nedidelė nesėkmė gali juos ilgam išvesti iš tinkamų vėžių. Tinkamiausia jiems veislė yra mopsas.

REKLAMA

Didžiausias mopsų džiaugsmas yra maistas. Nenuostabu, kad šie mažyliai nėra labai liekni. O mėgstamiausias jų užsiėmimas – po trumpo pasivaikščiojimo ramiai šnopuoti iš nuovargio ant krėslo.

REKLAMA

Mergelė

Švarios ir praktiškos, persmelktos išminties, visada galinčios duoti protingą patarimą asmenybės. Tinkamiausi šunys šio Zodiako ženklo atstovams – koliai.

REKLAMA

Šie šunys lengvai užmezga ryšį su savo šeimininkais. Be to, jie labai harmoningi, nėra išrankūs ir lengvai dresuojami.

REKLAMA

Ožiaragis

Disciplinuoti žmonės, mėgstantys, kad daiktai būtų savo vietose. Atrodo neemocingi ir protingi, tačiau lengvai pasimeta netikėtose situacijose. Tinkama jiems šuns veislė yra rusų kurtas.

REKLAMA

Šie šunys yra ramūs ir protingi, net šiek tiek kuklūs. Tuo pat metu jie mėgsta meilę ir dėmesį, todėl jų negalima ignoruoti.

REKLAMA

ORO STICHIJOS ZODIAKO ŽENKLAI

Dvyniai

REKLAMA

Sėdėjimas be darbo nėra jiems būdingas. Dvyniai ne veltui laikomi įvairios veiklos sumanytojais, ir jų veikla bėgant metams nemažėja. Su tokiais žmonėmis nuobodu niekada nebūna. Jiems tinkamiausia šunų veislė – labradoro retriveris.

Geraširdžiai šunys, kurie pelnytai maudosi visuomenės liaupsėse. Jie labai judrūs ir protingi, todėl nuobodžiauti jų draugijoje neteks.

REKLAMA

Svarstyklės

REKLAMA

Šie žmonės pasižymi aštriu sąžiningumo jausmu. Jie taktiški, nors ir neryžtingi. Kartais bijo pasakyti, ką galvoja, net artimiausiems žmonėms. Tinkamiausia šunų veislė yra levretė (italų kurtas).

Šiuos šunis vargu ar galima pavadinti draugiškais. Jie yra meilūs ir jautrūs, tačiau savo šeimininkams gali gadinti nervus. Vis dėlto, jie lengvai prisitaiko prie bendro šeimos ritmo, todėl nesvarbu, ar šeima yra sportininkai, ar namisėdos.

REKLAMA

Vandenis

REKLAMA

Yra daug Vandenių ženklo žmonių, kurie yra eksperimentatoriai ir geri draugai. Jie mėgsta išbandyti naujas veiklas ir nebijo rizikuoti. Jiems tinkanti šunų veislė yra Džeko Raselo terjeras.

Šie šunys labai mieli ir aktyvūs, nuolat nori judėti ir įrodyti savo vertę. Jiems patinka būti šalia žmonių.

REKLAMA

VANDENS STICHIJOS ZODIAKO ŽENKLAI

REKLAMA

Vėžys

Šie žmonės yra pažeidžiami ir labai prisirišę prie savo artimųjų. Ne visada geba išreikšti savo emocijas, bet labai jautriai reaguoja į kitų problemas. Vipetai (anglų kurtai) yra tinkamiausia jiems veislė.

REKLAMA

Šie itin greiti šunys buvo naudojami medžioklei, tačiau jie gali gyventi ir ramioje aplinkoje. Jie puikiai sutaria su kitais naminiais gyvūnais, yra švelnaus ir ramaus būdo. Tačiau jei jie nepakankamai aktyvūs, gali susirgti depresija ir gali pablogėti jų temperamentas.

REKLAMA

Skorpionas

Prieštaringi, bet darbštūs Skorpionai visada viską užbaigia iki galo. Asmeniniame gyvenime jie reiklūs, todėl norint pelnyti jų pasitikėjimą reikia daug dirbti. Tinkamiausia jiems veislė yra senbernaras.

REKLAMA

Dideli, malonūs ir ištikimi senbernarai taip pat nebijo išbandymų. Todėl jais visada galima pasikliauti, nes jie visada ištrauks žmones iš bet kokios bėdos.

REKLAMA

Žuvys

Romantiškiems ir jautriems žmonėms, tokiems kaip Žuvys, sunkiai sekasi gyvenime. Jie pernelyg nesavanaudiški, todėl dažnai susiduria su finansiniais sunkumais. Tinkamiausia jiems šunų veislė yra dirhaundai (Škotijos elnias, arba tiesiog elnias, tai yra didelė kurtų šunų veislė).

REKLAMA

Jie namuose yra ramūs, bet nenuilstantys veikloje. Medžioklė su šeimininku arba tiesiog jo apsauga – mėgstamiausias šių šunų užsiėmimas.

Tikimės, kad šis sąrašas padės jums naujai pažvelgti į šunų ir jų šeimininkų tarpusavio santykius. O jei galvojate apie keturkojo draugo įsigijimą, dabar turite geriausią progą teisingai jį pasirinkti.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].