Kad ir kaip saugotumėte savo telefoną, ilgainiui ant jo ekrano tikrai atsiras įbrėžimų. Laimei, atsikratyti šių įbrėžimų yra dar paprasčiau nei manote.

REKLAMA

Kaip pašalinti įbrėžimus nuo telefono ekrano?

Viskas priklauso nuo ekrano būklės. Jei  jis yra labai subraižytas, ekraną gali tekti pakeisti nauju, tačiau dažnu atveju tikrai galima pagerinti ekrano būklę.

REKLAMA

Smulkius ekrano įbrėžimus pašalinti patiems bus daug pigiau nei keisti ekraną.  Jums prireiks vos poros namuose turimų priemonių – dantų pastos ir švarios šluostės (tam puikiai tinka mikropluošto šluostė, kuri saugiai nuvalys ekrano paviršių).

Kaip jau minėjome, visus smulkius (o kartais ir didesnius) telefono ekrano įbrėžimus nesunkiai pašalinsite dantų pasta. Svarbu rinktis tradicinę dantų pastą, bet ne dantų gelį. Geriausia rinktis tokią dantų pastą, kuri būtų abrazyvi, nes priešingu atveju pašalinti įbrėžimų paprasčiausiai nepavyks.

REKLAMA

Pirmiausia nuvalykite ekraną nuo dulkių ir nešvarumų, kad valymo metu dar labiau nesubraižytumėte ekrano. Taip pat uždenkite garsiakalbį, kad į jį nepatektų dantų pastos.

Užtepkite ant telefono ekrano dantų pastos. Minkšta šluoste, popieriniu rankšluosčiu arba vatos tamponėliu įtrinkite dantų pastą sukamaisiais judesiais. Darykite tai tol, kol įbrėžimai vis dar bus pastebimi. Netrukus pastebėsite, kad telefono ekrano įbrėžimai tapo ne tokie ryškūs.

REKLAMA

Galiausiai pašalinkite dantų pastos likučius ir švariai nuvalykite telefono ekraną.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.