Egzistuoja tam tikros taisyklės bei normos. Daugelis žmonių jų laikosi, kad neatrodytų keistai ir nemandagiai, kad nesupriešintų prieš save visuomenės. Tačiau retkarčiais jie paslysta, pažeidžia taisykles ir leidžia sau peržengti tam tikras ribas. Tačiau ne visi taip elgiasi. Yra žmonių, turinčių nenugalimą teisingumo jausmą ir rodančių jį kiekviena pasitaikiusia proga, o kartais ir be jokios priežasties. Jie gimsta po keliais Zodiako ženklais.

Ožiaragis

Protingi šio žvaigždyno asmenys nesupranta, kaip galima daryti kažką nesivadovaujant savo sąžine ir ne taip, kaip reikalauja taisyklės ir visuomenės nuostatos. Ožiaragiai yra darbštūs, niekada nesistengia sukčiauti, ne ieško lengvų būdų, kaip išspręsti problemas, kurios reikalauja rimto ir atsakingo požiūrio. Siekdami savo tikslų, jie naudoja tik sąžiningus būdus ir niekada nesistengia apeiti nustatytų taisyklių.

Svarstyklės

Šio Zodiako ženklo atstovai visada ieško tiesos ir nesitenkina jiems pateikiamais paaiškinimais. Svarstyklės siekia pusiausvyros, balanso ir harmonijos. Jos supranta, kad viso to neįmanoma gauti nesąžiningais būdais. Šie žmonės gins tiesą ir nesitrauks, kol visi nepradės jais tikėti.

Vandenis

Nors šio Zodiako ženklo atstovai mėgsta laisvę, jie visada pasisako už tam tikros tvarkos palaikymą. Vandeniai neprisiriša prie kitų, nieko iš jų nereikalauja. Tačiau jie save įspraudžia į tam tikrus rėmus, gauna tai, ko nori, bet tik teisėtais būdais.

Šaulys

Tiesmuki ir nuoširdūs Šauliai taip pat yra kovotojai už teisingumą, ir to net nebando slėpti. Jie žino, kaip ir ką daryti, supranta, kaip viskas turi būti organizuota ir atvirai apie tai kalba. Jie reikalauja laikytis savo ir kitų interesų bei teisių. Jei jiems tenka kovoti už tiesą, jie taip ir daro. Jie nebijo kelyje pasitaikančių kliūčių ir trukdžių.

Šių Zodiako ženklų žmonėmis visada galima pasikliauti. Jie visada pasieks norimus rezultatus, bet tuo pat metu nepažeis jokių taisyklių.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].