Skirtingų Zodiako ženklų meilužių tipai

Štai kokie įsimylėjėliai yra kilę iš skirtingų Zodiako ženklų. Tačiau atminkite: jūs negalite sukurti laimės su kažkieno kito vyru! Šis horoskopas skirtas atviriausiems žmonėms. Šiais laikais moterims nėra įprasta gėdytis savo seksualumo, todėl mums visoms labai pasisekė! Niekas neturi išsižadėti intymaus malonumo. O internetinės pažintys dar labiau palengvina šią užduotį! Pateikiame visų Zodiako ženklų moterų seksualumo horoskopą, kuris pravers tiek vyrams, tiek pačioms damoms. Nesivaržykite jo perskaityti ir padaryti savo išvadų.

REKLAMA

Sužinokite, kokie yra skirtingų Zodiako ženklų meilužių tipai:

Avinas: audringas meilužis

Jūs esate natūralus lyderis ir žinote, ko norite miegamajame. Seksas su jumis yra visiška šventė. Ar jūsų partneriai visada susidoroja su jūsų reikalavimais? Galbūt ne, bet jie tikriausiai stengiasi. O jei vienam iš jų pasiseks, jūs jo niekada nepaleisite iš lovos!

Jautis: jausmingas meilužis

Zodiako

REKLAMA

Jausmingumas yra jūsų antrasis vardas, o partnerio malonumas jums yra svarbiausias dalykas. Puikiai žinote, ką darote, todėl viskas, kas su jumis susiję, tampa nepamirštama: jūsų išvaizda, kvapas, skonis. Jūs kuriate natūralią „seksualinę chemiją“!

Dvyniai: begėdiškas meilužis

Jūs nieko nesidrovite, nes jūsų žavus begėdiškumas ir beribė vaizduotė yra tikrai retos savybės. Kaip niekas kitas, vyrą užvaldote erotiniais pokalbiais ir frazėmis. Seksualinės fantazijos pasaulis, kurį sugebate sukurti, tikrai karštesnis nei realybė!

REKLAMA

Vėžys: intensyvus meilužis

Intensyvumas yra pagrindinis jūsų privalumas (be kita ko, jis prisideda prie nuostabių pojūčių oralinio sekso metu). Jūsų partneris žino, kad niekas niekada jų nemylės taip stipriai kaip jūs. Jūs tikrai žinote, kad partnerio troškimas yra seksualiausias dalykas pasaulyje!

Liūtas: puikus meilužis

Zodiako

REKLAMA

Liūtės visada nori laimėti ir užkariauti, o šis troškimas taip pat nepalieka ir miegamojo. Jūsų sugebėjimai įspūdingi, ir kiekvienas vyras svajoja žinoti, ką iš tikrųjų sugebate. Tikriausiai manote, kad galėtumėte būti dar geresnė, nors ir taip esate viena geriausių!

Mergelė: kūrybingas meilužis

Pažadinti ir išlaisvinti jumyse slypinčią aistrą yra tai, ko nepamirš joks vyras. Esate labai garbinga mergina, bet lovoje kupina beprotiškų idėjų. Išsaugokite šią „karštą“ paslaptį sau, kad nesugadintumėte staigmenos!

REKLAMA

Svarstyklės: standartinis meilužis

Jūs gaunate geriausio meilužio titulą tarp Zodiako ženklų! Kodėl? Nes dažniausiai esate: a) atletiškas ir kupinas energijos; b) mielas ir žavus; c) protingas; ir d) meilus ir romantiškas žmogus. Seksas su jumis kitiems primena šaunų erotinį filmą.

Skorpionas: išdykęs meilužis

Daugelis sutinka, kad tarp malonumo ir skausmo yra plona riba. Tikriausiai tik jūs žinote, ką daryti, kad jos neperžengtumėte. Jūsų tamsioji pusė yra tiesiog legendinė. Tačiau mažai žmonių apie tai sužino praktiškai, nes nesate silpnų žmonių partneris.

REKLAMA

Šaulys: laukinis meilužis

Zodiako

Jūsų laukiniai asmenybės bruožai yra tokie stiprūs ir užkrečiami, kad išlaisvins bet kurio partnerio vidinį beprotybę. Seksas viešoje vietoje? Taip. Neįprastomis aplinkybėmis? Kodėl gi ne! Jūs esate garantija, kad vyrui jūsų niekada neužteks.

REKLAMA

Ožiaragis: sąmoningas meilužis

Bijote klaidų, todėl niekada neklysite. Jūsų vyras pamišęs dėl jūsų, nes jūs visiškai atsiduodate jam. Be to, nedvejodama ieškokite informacijos, patarimų ir kitų įdomių dalykų įvairiuose šaltiniuose, kad seksas su jumis būtų dar nuostabesnis.

Vandenis: pamišęs meilužis

Kartais esate nepasiekiamas ir jūsų galva skraido debesyse, tačiau kai partneriui pavyksta iš ten nugabenti jus į nuodėmingą žemę, demonstruojate unikalią seksualinę magiją, kuri neprieinama jokiam kitam Zodiako ženklui.

REKLAMA

Laukinės vaizduotės ir absoliutaus pasitikėjimo savimi mišinys – visiškai nežemiškų pojūčių, apie kuriuos vyras net nesvajojo, garantas. Su jumis garantuotas visiškas stabdžių nebuvimas!

Žuvys: padorus meilužis

Romantiškas ir jausmingas, mylintis ir simpatiškas. Jūsų partneris jau suprato, kad visi ankstesni santykiai buvo tik intymumo ledkalnio viršūnė, kuri gali egzistuoti tarp dviejų žmonių.

REKLAMA

Turite galingą intuiciją ir žinote, ko nori vyras, todėl lepinate jį romantiškais veiksmais ir viliojate aistringu žavesiu.

Kaip manote – ar tai tiesa? Pasidalinkite savo nuomone.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.