Pavasaris – tai metas, kai šio sezono žaluma  pakeičia niūrias žiemos spalvas. Galime pajusti, kaip bunda gamta.

REKLAMA

Tai – nuostabus laikas, kuomet dauguma mūsų išsivaduoja iš slegiančios žiemos rutinos. Visi, kurie yra patyrę pavasarį juntamą pakylėjimą, galės susitapatinti su vaizdo įraše užfiksuota maža mergaite.

Mergaitės tėtis turėjo fotoaparatą, kai 5-metė  džiaugėsi gražia pavasario diena ir žaidė su šunimis. Ji šunims mėtė pagalius ir tiesiog spinduliavo džiaugsmu. Jos pakili nuotaika buvo tiesiog užkrečiama.

Jos bičiuliai – nuostabūs vokiečių aviganiai, kurių yra net 14! Kas sakė, kad tokie šunys kaip vokiečių aviganiai ir pitbuliai yra pavojingi vaikams? Žinoma, kai kurie neatsakingi šeimininkai sąmoningai moko šiuos iš prigimties švelnius gyvūnus tapti agresyviais, tačiau šuns temperamentas atspindi elgesį su juo.

REKLAMA

Be jokios abejonės, šiame vaizdo įraše esantys vokiečių aviganiai buvo tinkamai auginami ir auklėjami. Mažylė su jais yra visiškai rami, ji mėto į orą pagaliukus ir gėles, kad jie visa tai gaudytų.  Jų prisirišimas prie jos taip pat yra visiškai akivaizdus.

Tik pasižiūrėkite, kaip šunys linksmai gaudo pagalius, kuriuos mergaitė išmeta į orą! Kad ir kaip dabar jaustumėtės, šis vaizdo įrašas tikrai privers nusišypsoti. Gražus pavasariškas oras, laimingas vaikas ir žavūs šunys viename smagiame  vaizdo įraše – kas gali būti geriau?

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].