Ar jums pasisekė rasti savo sielos draugą? Sužinokite, ką apie tai sako astrologai. Pasirodo, kiekvienam mūsų yra priskirtas tam tikras Zodiako ženklas, kurio atstovas gali tapti mūsų sielos draugu. Taigi, sužinokite, su kokio ženklo atstovu turėtumėte praleisti savo gyvenimą.

REKLAMA

1) Avinas (kovo 21 – balandžio 20 d.)

REKLAMA

Avinas yra drąsus ir energingas, siekiantis nepriklausomybės. Jis yra stabilus ir besivadovaujantis logika.  Jis su malonumu įveikia gyvenimo kliūtis ir yra pasirengęs prisiimti atsakomybę. Jis norėtų susipažinti su savimi pasitikinčiu žmogumi, dėl kurio galėtų rizikuoti.

Idealiai tinka Avinui: Liūtas, Šaulys, Dvyniai ir Vandenis.

REKLAMA

2) Jautis (balandžio 21 – gegužės 21 d.)

Jautis yra patikimas partneris ir atsidavęs draugas. Jis nešvaisto laiko trumpiems meilės nuotykiams, ieško rimtų santykių su protingu ir patikimu žmogumi. Jautis didelę reikšmę teikia fiziniam patrauklumui.

REKLAMA

Idealiai tinka Jaučiui: Skorpionas, Vėžys, Ožiaragis, Mergelė ir Žuvys.

3) Dvyniai (gegužės 22 – birželio 21 d.)

REKLAMA

Dvyniai yra žaismingi, bendraujantys ir labai žavūs. Šio Zodiako ženklo atstovai yra įvairiapusės, azartiškos ir draugiškos asmenybės, kurios su bet kuo gali susidraugauti ir rasti bendrą kalbą. Partneris turėtų būti toks pat linksmas ir bendraujantis žmogus.

Idealiai tinka Dvyniams: Šaulys, Liūtas, Svarstyklės, Avinas ir Vandenis.

REKLAMA

4) Vėžys (birželio 22 – liepos 21 d.)

Vyras

REKLAMA

Vėžiui reikia laiko atsiverti. Jis patikės savo širdį tik patikimam žmogui. Vėžiai myli labai aistringai. Jie yra šiek tiek jautrūs, nes turi aukštą emocinio intelekto lygį.

Idealiai tinka Vėžiui: Skorpionas, Jautis, Žuvys ir Mergelė.

REKLAMA

5) Liūtas (liepos 22 – rugpjūčio 22 d.)

Liūtas yra optimistiškas žmogus. Jis mėgsta, kai juo žavisi  ar net kai jį dievina. Meilėje jis yra nepaprastai atsidavęs ir nepajudinamas. Liūtas yra stiprus ir pasitikintis savimi žmogus. Jam reikia ne ką mažiau energingo partnerio, tačiau jis turėtų būti švelnesnis už patį Liūtą.

REKLAMA

Idealiai tinka Liūtui: Dvyniai, Svarstyklės, Šaulys ir Avinas.

6) Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22 d.)

REKLAMA

Mergelė derina šaltą protą ir spontaniškumą. Šio ženklo atstovai pasižymi įžvalgumu ir aštriu protu. Ypatingą dėmesį jie skiria detalėms. Mergelės ženklo atstovai yra perfekcionistai. Jie ieško protingų ir savimi pasitikinčių partnerių.

Idealiai tinka Mergelėms: Skorpionas, Ožiaragis, Vėžys ir Jautis.

REKLAMA

7) Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22 d.)

Svarstyklės visada žino, ko nori, ir nesustoja, kol to negauna. Jie visame kame ieško pusiausvyros ir pasitenkina tik geriausiu. Svarstyklės yra energingos, žavios ir mokančios bendrauti su žmonėmis.

REKLAMA

Idealiai tinka Svarstyklėms: Dvyniai, Vandenis, Šaulys ir Liūtas.

8) Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

REKLAMA

Skorpionas yra drąsus ir stiprus žmogus. Jei jis ko nors norės, tai tikrai gaus, ir niekas negalės jam sutrukdyti. Skorpionui patinka žmonės, kurie meta jiems iššūkį ir įkvepia. Jam reikia gilaus ir ambicingo žmogaus.

REKLAMA

Idealiai tinka Skorpionui: Žuvys, Mergelė, Ožiaragis ir Vėžys.

9) Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

REKLAMA

Šaulys yra bebaimis Zodiako ženklas. Jį traukia nuotykiai ir laisvė. Rinkdamasis partnerį (ir ne tik) Šaulys klauso savo širdies, ir visai nesvarbu, kur ji gali nuvesti. Šauliui reikia partnerio, kuris galėtų pasidalinti savo aistra nuotykiams.

Idealiai tinka Šauliams: Liūtas, Vandenis, Avinas ir Svarstyklės.

REKLAMA

10) Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 19 d.)

Ožiaragis yra ambicingas, konservatyvus ir darbštus. Jis domisi savo karjera. Jis gali tapti geru lyderiu ir puikiu organizatoriumi. Ožiaragiui reikia protingo, stilingo, ištikimo ir ambicingo partnerio.

REKLAMA

Idealiai tinka Ožiaragiui: Žuvys, Jautis, Mergelė ir Skorpionas.

REKLAMA

11) Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Vandenis visada juda į priekį. Jis yra gimęs kūrėjas ir visada siekia naujovių. Jis nemėgsta apribojimų. Vandenis dažnai nemoka išreikšti savo jausmų. Jis vertina savo laisvę. Vandenis ieško linksmo ir lengvai bendraujančio partnerio.

REKLAMA

Idealiai tinka Vandeniui: Svarstyklės, Avinas, Dvyniai ir Šaulys.

12) Žuvys (vasario 19 – kovo 20 d.)

REKLAMA

Žuvis gali būti labai sunku suprasti. Šio ženklo atstovai yra jautrūs, emocingi, dažnai skrajojantys padebesiais. Šie žmonės yra kūrybingi, pažeidžiami ir drovūs. Žuvys mėgsta romantiką. Po šiuo ženklu gimęs žmogus nori stabilaus ir žemiško partnerio, kuris neleis paskęsti savo svajonėse.

Idealiai tinka Žuvims: Vėžys, Skorpionas, Ožiaragis ir Jautis.

REKLAMA

Ar sutinkate su astrologų įžvalgomis? Dabar jau žinote, kas yra jūsų sielos draugas pagal Zodiako ženklą.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].