Vyrai paprastai yra žavingi. Iš pradžių. Bet jei jie pradės abejoti savo pasirinkimu, gali virsti tikromis pabaisomis… Gyvenimas nėra skirstomas į juodą ir baltą, tačiau kai kurių Zodiako ženklų vyrai, ypač jei jie nėra tikri dėl savo jausmų, gali labai jus išvarginti. Tokie vyrai yra tikras moterų košmaras, nes santykiuose atskleidžia, kokie yra iš tikrųjų.

Vėžys

Vėžiai yra per daug emocingi. Jie dažnai tiesiog nežino, ką daryti su savimi ir savo emocijomis, kurių turi tiek daug, kad nemoka su jomis susitvarkyti. Jei šis žmogus jus myli, jis mylės jus visą gyvenimą. Bet jei jis pagalvoja, ar nori būti su jumis, ar jūs jam pakankamai gera, verčiau bėkite. Šis emocinis kankinimasis gali tęstis labai ilgai, kol emociškai išsunks ir jus.

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, vasaros, moterų košmaras,

Ožiaragis

Ožiaragiai stengiasi viską kontroliuoti, o kai kažkas nepavyksta taip, kaip jie planavo, arba, neduok Dieve, nusprendėte juos palikti, jie pradeda kelti daug triukšmo ir problemų. Su Ožiaragiu susidoroti yra labai sunku, ypač jei nesutinkate su jo santykių vizija. Jis nepasikeis, o jei negalite to priimti, tyliai, bet užtikrintai jį palikite.

ožiaragis, devizas, vasaros, savaitės horoskopas

Jautis

Jautis taip pat gali sugadinti jūsų nervus. Šio ženklo atstovas gali būti gana tvirtas ir reiklus, ir jis, kaip ir Ožiaragis, negali priimti kitokio požiūrio. Jaučiams lengviau įžeisti nei pasakyti komplimentą. O kai juos ištinka pykčio priepuolis, geriau bėgti, nes jie nemoka savęs suvaldyti. Todėl, jei kyla abejonių, geriau palikite Jaučio atstovą ir tvirtai ženkite į priekį.

jautis, devizas, gyvenimas, anyta, supermėnulis, vasaros, moterų košmaras

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].