Nuolatinė apžvalgininkė Alena Prokina yra įsitikinusi: reikia dažniau žiūrėti į žvaigždes ir klausytis jų patarimų. Visų lengvabūdžių dieną (vasario 18 d.) sužinosime, kuris iš Zodiako ženklų yra ekstravagantiškiausias ir labiausiai pašėlęs, o kas įpratęs kontroliuoti kiekvieną savo žingsnį.

Avinas

Avinai sukuria rimto, patikimo ir aiškaus žmogaus įspūdį. Bet, deja, tik tol, kol tai jiems yra naudinga. Arba tol, kol jų neįsiutinote. Ir čia, veikiami emocijų, jie kartais pradeda daryti keistus ir neapgalvotus žingsnius. Rezultatas — vienur jie prisigėrė ir sukėlė muštynes, kitur miegojo ir leido viskam degti mėlyna liepsna. Taigi, jei nusprendėte susitarti su Avinu dėl kažko svarbaus, laikykite įtemptas ausis ir turėkite galvoje atsarginį variantą.

Jautis

Jaučiai yra stabilesni nei Avinai, tačiau jie pakankamai reguliariai metasi iš vienos pusės į kitą. Visų pirma, tai susiję su nenugalimu noru atsipalaiduoti, pavalgyti iš širdies ir nesukti galvos dėl problemų. Todėl jie gali spjauti į viską. Taigi, paaiškėja, kad kai reikia sunkiai dirbti, jie sklando debesyse ir pridaro klaidų.

Dvyniai

Atrodo, kad Dvyniai yra lengvabūdiški ir kad jų nejaudina paprasti žmogiški reikalai. Žinoma, taip nėra. Kartais jie jaudinasi, kai situacija juos prispiria, ir jie jau negali išsisukti. Tačiau iki tos akimirkos gali daryti viską, ką nori. Jų santykiuose viskas yra nenuspėjama — meilė praėjo ir gėlės nuvyto. Laimei, visada atsiranda kažkas, kas išgelbsti Dvynius.

horoskopas

Vėžys

Vėžiai kenčia nuo padidėjusios atsakomybės ir pareigos jausmo, todėl negali sau leisti lengvabūdiškų veiksmų: viską metus išskristi atostogauti, spontaniškai prisipirkti įvairiausių daiktų. Jie visada galvoja apie šeimą, apie namus ir kaip tai juos paveiks. Rūpinimasis kitais ir įtarumas gelbsti juos nuo kvailumo ir jo pasekmių.

Liūtas

Liūtams netinka elgtis neapgalvotai. Nors jie mėgsta tai daryti — taip jie jaučia gyvenimo skonį ir kaupia energiją. Tačiau aplinkiniams visa tai pateikiama kaip ypatinga būtinybė ar smulkmena, į kurią neverta kreipti dėmesio. Bet kokiu atveju Liūtai iš vandens išlips sausi, skirtingai nei visi kiti.

Mergelė

Mergelės puikiai sugeba išsiaiškinti tuos, kurie mėgsta daryti kažką panašaus, ir visus laiko už trumpo pavadėlio. O jei staiga kažkas taps nebekontroliuojamas? Ir negalima kaltinti pačių Mergelių: su jomis viskas aišku ir skaidru. Apie atostogas praneša prieš mėnesį, buhalterinės ataskaitos pateikiamos sekundžių tikslumu. Jokių netikėtumų.

Svarstyklės

Skrajojančios ir tokios žavios Svarstyklės lengvai leidžia sau šiek tiek pakvailioti, peržengti ribas. Šiaip ar taip, niekas joms per daug nepriekaištaus: jos moka gražiai pasiteisinti dėl ankstyvo išvykimo iš darbo ar beprotiškų išlaidų. Jūs žiūrite į jas ir negalite pasakyti nieko blogo. Ir nereikia. Svarstyklės yra dėkingos ir ne kartą atsilygins už tolerantišką požiūrį į jų silpnybes.

Skorpionas

Skorpionai siaubingai bijo atrodyti ar pasirodyti silpni. O lengvabūdiškumas jiems yra silpnybė. Kai jie tikrai nori padaryti ką nors nestandartinio, jie tai daro slapta, kad niekas niekada apie tai nesužinotų. Pralošia pinigus, prisigeria iki nukritimo — visa tai jie daro su atsitiktiniais pažįstamais arba vieni, kad ryte niekas neprimintų šių poelgių.

Šaulys

Šauliai yra pašėlę ir visiškai nevaldomi. Jei jie patys pamato ką nors įdomaus, yra pasirengę spjauti į visus įsipareigojimus: leistis į kelionę aplink pasaulį, kai dega metinis planas, surengti balkone išgertuves su šašlykais, ir dar daug daugiau. Jų fantazija puikiai veikia.

Ožiaragis

Patys pozityviausi ir linksmiausi Zodiako ženklai

Ožiaragiams tenka profesionali misija — nuraminti visus mulkius. Jiems tai iš dalies pavyksta. Tokio malonumo jiems nesuteikia neplanuotos išlaidos. Viskas kontroliuojama, be emocinių protrūkių ir keistų reakcijų į stresą. Atsikėlėme, šypsena veide — ir einame toliau.

Vandenis

Su Vandeniu susidėti yra brangu. Jie sugeba apsukti galvą savo beprotiškomis idėjomis ir, iš pirmo žvilgsnio, kvailystėmis, kurioms net Ožiaragiai negali atsispirti. Ir štai jau visi draugiškai šoka šalia Vandenio, kuris įkalbėjo visus surengti vakarėlį vidury darbo dienos.  Iš tikrųjų kažkas juk turi daryti taip, kad gyvenimas būtų linksmesnis.

Žuvys

Žuvims būdingas žavus buvimas dieviškoje nežinioje. Rimtus reikalus tegul sprendžia kiti. Štai pavasaris ant nosies, laikas įsimylėti, susitikti su draugais ir išlenkti vieną, kitą taurę. Gyvenimas juk toks trumpas. Jie dažnai seka draugų, tokių kaip pašėlęs Vandenis, pavyzdžiu. Tiesa, po to jie liūdnu veidu turi susitvarkyti su tokio savo elgesio pasekmėmis.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].