Savaitės horoskopas vasario 12-18 dienoms

Kiekviena nauja savaitė atneša tam tikrų iššūkių ir galimybių. Astrologų padarytas savaitės horoskopas atskleis, kas mūsų visų laukia nuo vasario 12 iki 18 dienos, taip pat astrologai pateikė savo rekomendacijas kiekvienam Zodiako ženklui.

REKLAMA

Tiesą sakant, tik viena diena bus tikrai palanki – tai pirmadienis. Todėl šią dieną visi turėtumėme būti aktyvūs ir neatidėlioti darbų vėlesniam laikui. Po to antradienį pablogės Marso energija, trečiadienį įvyks neigiamas Plutono ir Marso aspektas, penktadienį – Veneros energijos sumažėjimas, o šeštadienį – blogas Veneros su Plutonu aspektas. Sekmadienį situacija nustos būti įtempta, tačiau išsekimą ir negatyvą vis tiek jausime. Stenkitės prisiminti informacijos higieną ir per šias septynias dienas būkite kiek įmanoma skeptiški.

nsupranta, mylėti

REKLAMA

Avinas

Avinas turėtų atsiminti, kad laimė mėgsta tylą. Ši savaitė bus lemiama, nes daugelis problemų taps kažkokiu ženklu ar kažko gero pradžia ateityje. Dabar svarbiausia nesijaudinti ir nekaltinti likimo dėl patiriamų sunkumų. Taip, gal ir nelengva, bet juodos juostelės visada susikerta su baltomis. Teisybės dėlei reikia pasakyti, kad sunkumai vis tiek gali praeiti. Jums tiesiog reikia būti jiems pasiruošus.

Jautis

Ramybė ir reguliarumas – dvi svarbiausios Jaučio laimės sąlygos laikotarpiu nuo vasario 12 iki 18 dienos. Galbūt dabar nėra pats tinkamiausias metas pripažinti sau savo silpnumą ir nekompetenciją kai kuriais klausimais, bet jei reikia, tai daryti reikia nedvejojant. Geriausia Jaučio savybė šiuo laikotarpiu – gebėjimas pripažinti klaidas ir būti savikritiškam.

REKLAMA

Dvyniai

Svarbiausia šią savaitę Dvyniams aktuali taisyklė – darbas ir poilsis. Jūs negalite per daug ilsėtis, vadovaudamiesi laisvu gyvenimo būdu, tačiau neturėtumėte ir pervargti, nes tai gali būti pavojinga jūsų sveikatai. Merkurijus vis dar stiprus, todėl sunkiose situacijose galite pasikliauti savo intuicija, kuri jums tikrai padės. Sunkiomis akimirkomis Dvyniams padės gaivaus oro gurkšnis ir dvasinės praktikos.

Vėžys

Vėžiai taip pat neturėtų tikėtis stebuklo nuo vasario 12 iki 18 dienos. Viskas, ko jiems reikia šiuo laikotarpiu, yra baimių ir nepasitikėjimo savimi neutralizavimas. Tokiu atveju jie gali tikėtis proveržio sudėtinguose reikaluose ir projektuose. Astrologai ir ekspertai iš viso pasaulio rekomenduoja nukreipti jėgos vektorių tinkama linkme – į darbą, į namus, į šeimą. Neturėtumėte linksmintis, jei yra per daug neišspręstų problemų.

REKLAMA

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, vasaros

Liūtas

Marsas nuo vasario 12 iki 18 dienos stengsis Liūtams priminti viską, ką jie nori pamiršti. Tai gali būti senos nuoskaudos ir baimės. Nereikia duoti valios savo mintims. Mąstyti yra gerai, bet ne tada, kai mintys susijusios su praeitimi. Jų teigiama savaitės pusė yra ta, kad Liūtai galės pamatyti savo sprendimų, kuriuos jie priėmė netolimoje praeityje, pasekmes.

REKLAMA

Mergelė

Mergelės ženklo atstovams bet koks susipriešinimas su kitais žmonėmis bus neprotingas ir neteisingas. Ginčai ir konfliktai atims daug gyvybingumo ir energijos. Artimiausiu metu vargu ar bus toks palankus laikotarpis, koks buvo praėjusią savaitę, tačiau astrologai pataria nepasiduoti, nes stiprus Merkurijus iš dalies kompensuos Veneros ir Marso pozityvumo trūkumą.

Svarstyklės

Svarstyklių ženklo atstovams meilės reikalai savaitės pradžioje kils į kalną, tačiau savaitės pabaigoje dėl Veneros vėl nublanks. Nereikia sau priekaištauti dėl klaidų šioje srityje. Be to, per šias septynias dienas neturėtumėte taisyti senų daiktų. Geriau, priešingai, atsikratykite šiukšlių, išvalykite namus, pertvarkykite savo kambarius, atnaujinant namų energiją, o ne užgriozdinkite erdvę nereikalingais daiktais.

REKLAMA

Skorpionas

Jau antradienį Skorpionų laukia dideli sunkumai darbe ir kituose reikaluose. Geriausia išeitis iš bet kokios sudėtingos situacijos – galvoti, mąstyti ir dar kartą pasukti galvą dėl priimtų sprendimų. Skorpionai turi labai kruopščiai analizuoti ir planuoti kiekvieną savo žingsnį, tuomet galimi finansiniai ir reputacijos nuostoliai bus minimalūs. Klaidos, kurių dabar daryti nederėtų – tai skubėjimas ir perdėta agresija.

skorpionas, viršininkai, vasaros, Savaitės horoskopas

REKLAMA

Šaulys

Šauliams nuo vasario 12 iki 18 dienos reikėtų pirmiausia viską devynis kartus pamatuoti ir tik dešimtą kirpti. Jokiomis aplinkybėmis neturėtumėte priimti sprendimų spontaniškai arba remdamiesi nepatikrintais duomenimis. Nepaisant bendro nepalankaus naktinio dangaus vaizdo, Šaulys vis tiek gali išlikti nugalėtoju ir dėl savo ambicijų pasiekti užsibrėžtą sunkiausią tikslą.

Ožiaragis

Tikėtina, kad per šias septynias dienas Ožiaragiams teks paaukoti savo principus. Taip, tai dažniausiai labai drausmingi žmonės, tačiau disciplina kartais reiškia ribas ir suvaržymus. Galbūt tai idealus metas išbandyti kažką naujo, paįvairinti darbo procesą ir atsipalaiduoti. Šią savaitę niekam nereikia duoti tuščių pažadų – tai turės itin neigiamos įtakos sėkmei.

REKLAMA

Vandenis

Per šias septynias dienas Vandenio ženklo atstovams galios įstatymas „ką duosite, tą ir gausite“. Jei jie suteiks žmonėms visą įmanomą pagalbą, jie ją gaus ir mainais. Astrologai pastebi, kad net ir didžiausias priešas gali tapti artimu Vandenio draugu. Svarbiausia nepamiršti, kad viskas yra įmanoma. Vienintelė problema ta, kad nusiteikti sėkmei dėl Marso silpnumo bus daug sunkiau nei įprastai.

Žuvys

Baigiasi malonių staigmenų serija Žuvų ženklo atstovams. Astrologai rekomenduoja sutelkti dėmesį į reikalus, kuriuos reikia skubiai užbaigti. Likusią dalį geriau dėti į tolimą stalčių. Šeštasis Žuvų ženklo atstovų pojūtis jiems gali nepadėti pačiu svarbiausiu momentu, todėl verčiau pasitikėti logika ir gyvenimiška patirtimi. Savaitės pabaigoje nebūtina pavargti. Nuo penktadienio reikia daugiau ilsėtis ir būti mažiau perkrautam.

REKLAMA

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros, Savaitės horoskopas

Taip pat atminkite, kad yra dalykų, apie kuriuos neturėtumėte pasakoti kitiems. Per šias septynias dienas jūsų priešai ir piktadariai gali suaktyvėti. Būkite budrūs ir būkite labai dėmesingi. Sėkmės jums, geros ir ramios savaitės.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].